ریزش ۷۵۰ هزار تومانی قیمت سکه/ حباب به یک میلیون تومان رسید
سه شنبه ، 9 مرداد 1397 ، 15:10

 

رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: نرخ سکه امروز در بازار روند نزولی شدیدی پیدا کرده است و حباب قیمت از یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان رسیده است.

به گزارش بانکی دات آی آر محمد کشتی آرای در گفتگو با خبرنگار ایبِنا، درباره دلیل توقف اعلام نرخ از سوی اتحادیه گفت: قیمت ها در دو شرایط از سوی اتحادیه اعلام نمی‌شود یکی در حالی که قیمت‌ها به شدت رو به افزایش باشد و حالت دوم زمانی است که قیمت ها کاهش بسیار شدیدی دارد. قیمت سکه در حال حاضر ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته ۷۵۰ هزار تومان ریزش داشته است.

وی درباره وضعیت بازار سکه اظهار داشت: قیمت‌ها در بازار به شدت در حال کاهش است که این کاهش عوامل متعددی دارد، قیمت‌ها به شدت بالا رفته و باید تعدیل انجام می‌شد و اکنون قیمت طلا تغییر زیادی نداشته و حباب در حال کم شدن است.

رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر ادامه داد: در حال حاضر حباب سکه ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافته اما هنوز یک میلیون تومان حباب وجود دارد.

وی درباره علت افزایش اختلاف قیمت خرید و فروش نیز گفت: طبیعتا زمانی که قیمت‌ها در حال کاهش است، تمایلی به خرید وجود ندارد و حاشیه سود بالایی برای خرید در نظر گرفته می‌شود تا ریسک معامله کمتر باشد و اکنون قیمت خرید زیر ۴ میلیون تومان است.

کشتی آرای درباره تقاضای فروش در بازار نیز تصریح کرد: تنها چند ساعت از آغاز روند نزولی قیمت در بازار گذشته و در حال حاضر برای تحلیل در مورد تقاضای فروش زود است.

► خیار رکورددار گرانی شد + جدول
قیمت گوشت گوسفندی به 56 هزارتومان رسید/قاچاق دام در کشور ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 439 مهمان آنلاین داریم