روحانی ششم شهریور به مجلس می رود
دوشنبه ، 29 مرداد 1397 ، 11:51
به گزارش  بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، بهروز نعمتی با اعلام این خبر افزود: با توجه به صحبتی که با محمود واعظی و حسینعلی امیری داشته‌ام، رییس جمهوری بعد از ملاقات هیات دولت با مقام معظم رهبری که ششم شهریور برگزار می‌شود، در یکی از جلسات مجلس به منظور پاسخگویی به سوال نمایندگان حاضر می‌شود.

وی همچنین در تشریح نشست غیرعلنی امروز مجلس با وزیر دفاع اظهار داشت: در نشست غیرعلنی امروز امیر حاتمی و معاونان وزیر دفاع حضور داشتند که گزارش بسیار مفصلی از اقدامات و اتفاقات بسیار مهمی که در عرصه دفاعی کشور رخ داده ارائه کردند.

سخنگوی هیات رییسه مجلس بیان کرد: وزیر دفاع در زمینه‌های موشکی، هواپیمای جدید جنگی، پهپادها و ناوشکن‌های مختلف که در عرصه دفاعی مشغول خدمت هستند، گزارشی ارائه کرد. وی افزود: در این جلسه وزیر دفاع از اتفاقات خوبی که در عرصه دیپلماسی دفاعی و حضور در مجامع دفاعی دنیا رخ داده گزارش مفصلی بیان کرد.

نعمتی ادامه داد: با توجه به فضای کشور نوع تعاملاتی که باید با کشورهای همسایه داشته باشیم و موضوع تروریسم مورد بررسی قرار گرفت تا راهکارهای پاک کردن منطقه از تیم‌های تروریستی مورد توجه قرار گیرد.

► شاپرک ۱۳۰۰ درگاه متخلف را در سال ۹۷ مسدود کرد
رییس اسبق بانک ملی آبادان دستگیر شد ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 485 مهمان آنلاین داریم