بنر

بنر
جشن سنتی استقبال از دانشجویان جدید + گزارش تصویری
دوشنبه ، 5 بهمن 1388 ، 11:27

دانشجویان دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند که به تازگی وارد دانشگاه شده اند ، طی یک مراسم سنتی که به "جنگ فوم" مشهور است ، ورود خود را به فضای آکادمیک جشن می گیرند.

 

به گزارش بانکی دات آی آر ، برگزاری این جشن سال ها پیش از سوی مدیران دانشگاه تصویب شده و هر ساله با شکوه خاصی ! صدها تن از دانشجویان با فوم به جان دانشجویان جدید الورود می افتند!

در سال های گذشته این جشن با آرد و سفیده ی تخم مرغ برگزار می شد ، اما به دلیل آسیب دیدن تدریجی ساختمان ، صابون و کف مخصوصی برای این جشن تهیه دیده شده که دانشجویان از آن استفاده می کنند.

دانشگاه سنت اندروز ، در سال ۱۴۱۳ میلادی بنیان‌گذاری شده و قدیمی‌ترین دانشگاه اسکاتلند و سومین دانشگاه قدیمی در بریتانیا‌ و در میان تمامی کشورهای انگلیسی‌زبان است. بیش از ۸٬۰۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف از کارشناسی تا دکترا در این دانشگاه مشغول تحصیل و پژوهش هستند. این دانشگاه در شهر سنت اندروز‌ در منطقه فایف در اسکاتلند واقع است.

از نکات جالب این دانشگاه این است که ، در نوامبر سال ۲۰۰۶ طی مراسمی به محمد خاتمی رئیس جمهوری سابق، دکترای افتخاری اعطا کرد. این رویداد در سطح بریتانیا و جهان موافقان و مخالفانی داشت، و باعث اعتراض برخی گروه‌های مدعی دفاع از حقوق بشر و برخی اعضا مجلس نمایندگان بریتانیا و گروه‌های اپوزسیون ایرانی مخالف جمهوری اسلامی شد.

 

با هم تصاویری از این جشن را می بینیم

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

استخدام های مهم روز:

پربازدید ترین اخبار بانکی:

===============

تهیه و تنظیم : سرویس گردشگری بانکی دات آی آر

 

► جشن آب در اوکراین + عکسهای جالب

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 318 مهمان آنلاین داریم