80 درصد بازارهای مالی در کنترل بانک‌ها و بازار پول
يكشنبه ، 11 شهریور 1397 ، 13:18
رییس کل بانک مرکزی گفت: سیستم بانکی نقش مهمی در اقتصاد کشور دارد؛ به طوری که بیش از 80 درصد بازارهای مالی در کنترل بانک ها و بازار پول است.

به گزارش بانکی دات آی آر، به نقل از ایرنا، مدیران روابط عمومی بانک‌ها و موسسه‌های مالی و اعتباری صبح روز دوشنبه پنجم شهریور ماه با رییس کل بانک مرکزی در ساختمان این بانک دیدار کردند.

«عبدالناصر همتی» در این جلسه تصریح کرد: بر این اساس نظام بانکی باید برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور اقدام‌های ویژه‌ای انجام دهد و بهتر است درباره ابعاد آن اطلاع‌رسانی مناسبی صورت گیرد.

همتی ادامه داد: وی گفت: معتقدم باید جایگاه روابط عمومی بانک‌ها احیا شود و این نهاد به نقش اصلی خود که همان بررسی انعکاس مسائل و مشکلات مردم و تنویر افکار عمومی و برقراری ارتباط دوسویه بین مردم و مدیران است، بازگردد.

رییس شورای پول و اعتبار تصریح کرد: روابط عمومی‌ها باید برای ایجاد اعتماد و امید مردم به نظام بانکی حرکت کنند.

وی افزود: به امور رسانه‌ای و خبری اشراف دارم و به اهمیت آن واقفم و از روابط عمومی‌ها می‌خواهم در این دوره در امر اطلاع‌رسانی، اقدام ویژه انجام دهند.

بر اساس این گزارش، دولت از بیست و یکم فروردین ماه یکسان‌سازی نرخ ارز را با اعلام قیمت هر دلار 4200 تومان کلید زد و با تهیه و تصویب دستورالعمل هایی، شیوه های تخصیص ارز را اعلام کرد. سوم مردادماه هیات دولت، عبدالناصر همتی را به عنوان رییس کل جدید بانک مرکزی برگزید. از شانزدهم مرداد ماه نیز بسته جدید ارزی دولت اجرایی و موارد پیشین بر اساس شرایط کشور، اصلاح شد.

► آغاز پیش فروش مهرماه بلیت قطار از ۱۳شهریور ۹۷
کاهش قیمت ۱۱ میلیونی پراید ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 219 مهمان آنلاین داریم