بررسی جزییات طرح جامع بانکداری اسلامی آغاز شد
شنبه ، 17 شهریور 1397 ، 15:19

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بررسی جزییات طرح جامع بانکداری اسلامی در جلسه فوق العاده امروز (شنبه) این کمیسیون آغاز شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بررسی جزییات طرح جامع بانکداری اسلامی در جلسه فوق العاده امروز (شنبه) این کمیسیون آغاز شد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از بنکر (Banker)، «فاطمه حسینی» با اعلام این خبر اظهارداشت: جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی مجلس در حالی برگزار می شود که نمایندگان دو هفته به تعطیلات رفته اند و این جلسات بنا بر ماموریت علی لاریجانی به منظور بررسی وضعیت اقتصادی کشور تشکیل می شود.

وی افزود: جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس پیش از این در نامه ای به رییس مجلس درخواست کردند که این کمیسیون، یک هفته از دو هفته تعطیلات مجلس را برای رسیدگی به پیش نویس طرح جامع بانکداری اختصاص دهد.

حسینی اظهار داشت: از این رو مقرر شد این کمیسیون از ۱۴ تا ۲۰ شهریور برای رسیدگی به پیش نویس قانون جامع بانکداری که تجمع چهار لایحه و لایحه بانکی (طرح بانکداری، طرح بانک مرکزی، طرح تاسیس بانک توسعه ایران و لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی) است، جلسه داشته باشد.

وی همچنین گفت: قرار است عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی با حضور در جلسه دوم کمیسیون اقتصادی مجلس که پیش از ظهر امروز برگزار می شود گزارشی در مورد سیاست های ارزی کشور ارائه کند.

► اتمام حجت جهانگیری با بدهکاران بانکی
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 248 مهمان آنلاین داریم