ما خیلی مقاومیم... خیلیییی ^_^
يكشنبه ، 25 شهریور 1397 ، 13:22

فهرست آمار جهانی را که نگاهی بیندازی می بینی ایران بین 195 کشور جهان رتبه 183 را در نرخ مرگ و میر دارد. خب طبیعی ست که ما بیشتر تمایل به زندگی داشته باشیم. این را دیگر هر کودک تازه متولد شده ای می داند که ما در کشوری زندگی می کنیم با اوضاع اقتصادی بسیار عالی و کیفیت تمام محصولاتمان نیز بالای بالاست طوری که انگار رو ابراست! به عنوان مثال شما پراید را متصور شوید. خودرویی زیبا، جادار و مطمئن! که یکه تاز جاده های میهن است. با سرعت می راند... می راند... می راند... و دیگر نمی راند بلکه شما را به دیار باقی می شتاباند.
در این میان از عوامل مهم مرگ و میر در ایران ایست قلبی اعلام شده است که این به عقیده من بسیار بیراه است. این آمار برای مردم کشوری که دائما در حال رشد است عجیب به نظر می رسد. شما فکر کن داخل مغازه ای می شوی، کالایی را انتخاب می کنی، از فروشنده می پرسی: آقا! قیمت این چنده؟
و فروشنده بلافاصله در جواب شما می گوید: قیمت اون محصول الان چنده؟ یا الان؟
خب همین یعنی خدارو شکر ما هرلحظه رو به رشد هستیم. رشد در قیمت. این اتفاق باعث می شود شک به دل هایمان راه ندهیم. در انتخاب هایمان دو دل نباشیم. و هرچه سریع تر اقدام به تصمیم گیری نماییم. ما می دانیم که این رشد ها به نفع مان هستند. اما نمی دانم چرا بعضی ها در مقابل این اتفاق فرخنده تنها کاری که می کنند این است، ایست قلبی کنند. اگر کمی، فقط کمی در برابر این موضوعات مقاومت کنیم به رتبه بالاتری دست میابیم. به همین خاطر من از مسئولین تقاضا دارم که ما را بیشتر از این بیازمایند. ما به رشد بیشتری احتیاج داریم، به محصولات با کیفیت تری احتیاج داریم تا به بهترین آمار دست یابیم. من تقاضای پرایدهای بیشتری دارم و تقاضای نرخ های رو به رشد بیشتر.

 

 

► اجرای برنامه‌های جبرانی تنظیم بازار ارز
بانک مرکزی کارمزد خدمات الکترونیکی را در دستور کار قرار دهد ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 335 مهمان آنلاین داریم