دریافت وام دانشجویی از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم
سه شنبه ، 17 مهر 1397 ، 09:11

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ابلاغ شیوه نامه ای، نحوه پرداخت و بازپرداخت وام شهریه دانشجویی در تفاهمنامه منعقد شده با بانک قرض الحسنه مهر ایران را ابلاغ کرد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، براساس مفاد این شیوه نامه، فهرست تایید شده متقاضیان وام شهریه در هر نیم سال تحصیلی از طریق صندوق رفاه دانشجویان برای پرداخت به بانک قرض الحسنه مهر ایران ارسال می شود.

دانشجویان هر مقطع صرفاً می توانند در یک رشته تحصیلی از وام شهریه استفاده کنند و لازم است تا ثبت نام در حداقل تعداد واحد های تحصیلی و طبق مقررات آموزشی صورت پذیرد. در این راستا، پرونده تمامی تسهیلات پس از مراجعه به شعبه در همان مرحله اول توسط دانشجو و ضامن تکمیل و تسهیلات هر نیمسال تحصیلی، حسب اعلام صندوق، بدون نیاز به حضور مجدد پرداخت می شود.

همچنین، مجموع تسهیلات اعطایی به هر دانشجو تا سقف یکصد میلیون ریال، با یک نفر ضامن معتبر و مازاد بر آن تا سقف دویست میلیون ریال با معرفی دو ضامن معتبر است. شایان ذکر است، سقف مبلغ و تعداد نیمسال تحصیلی قابل پرداخت وام شهریه به دانشجو برای هر یک از مقاطع تحصیلی مطابق جدول زیر تعیی می شود و در صورت تغییر در مبلغ تعداد نیمسال تحصیلی قابل پرداخت وام مزبور، مراتب به صورت کتبی توسط صندوق به بانک قرض الحسنه مهر ایران ابلاغ خواهد شد.

► تصویب CFT گامی به جلو/ ضرورت تطابق با استانداردهای بانکی
جزئیات قانون جدید بانکداری اسلامی/بانک مرکزی متحول می‌شود ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 313 مهمان آنلاین داریم