بنر
بهترین سرمایه‌گذاری برای من کدام است؟
شنبه ، 5 آبان 1397 ، 09:27

 

هر شخصی برای ثروتش زحمت کشیده است و به هیچ عنوان دوست ندارد با تصمیمات اشتباه ثروت خود را از دست بدهد. اگر تاکنون انتخاب بهترین سرمایه‌گذاری برای شما دغدغه بوده است حتما با سوالات این چنینی مواجه شده‌اید:

چگونه از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری استفاده کنم؟


مطمئن‌ترین سرمایه‌گذاری برای من چیست؟


کدام بازار ریسک کمتری دارد و در عین حال سود بیشتری ارائه می‌دهد؟


برای رسیدن به اهداف مالی چه برنامه‌ای داشته باشم؟


هر گزینه سرمایه‌گذاری چه نقاط قوت و ضعفی دارد و در چه شرایطی برای من مناسب است؟


مسلما هرکدام از ما به دنبال یک سرمایه‌گذاری مطمئن هستیم و به هیچ عنوان دوست نداریم سرمایه‌ای که سال‌ها برایش زحمت کشیدیم را از دست بدهیم و در عین حال تمایل داریم بهینه‌ترین روش سرمایه‌گذاری را انتخاب کنیم. به فرصت‌های سرمایه‌گذاری عالی که از دستمان رفته نگاه می‌کنیم و تصور می‌کنیم اگر از بهترین فرصت‌ها استفاده کرده بودیم در حال حاضر زندگی ما به چه صورت بود؟


در حال حاضر در ایران برای سرمایه‌گذاری گزینه‌های مختلفی مثل مسکن، زمین، بورس، طلا، ارز، پول دیجیتال، کرادفاندینگ، اوراق مختلف همچون اسناد خزانه، مغازه، کسب و کار خرد، بازارهای آتی، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری و... وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب مربوط به خود را دارند. انتخاب گزینه مناسب به عوامل مختلفی همچون شرایط بازار، پتانسیل بازده مورد انتظار، سن، میزان ریسک‌پذیری، وضعیت مالی ، اهداف مالی فرد و... بستگی دارد که بهتر است توسط متخصصین این حوزه ارزیابی شود.


در این راستا در کشورهای خارجی به منظور انتخاب بهینه روش سرمایه‌گذاری، مشاوران مالی و استارتاپهای مختلفی وجود دارند که در تعامل با افراد به تصمیم‌گیری بهینه آن‌ها کمک می‌کنند. در ایران نیز با توجه به وجود نیاز در این حوزه اخیرا برخی استارتاپ‌ها مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهند. یکی از این استارتاپ‌ها فکر زمستون است. اعضای این استارتاپ متشکل از متخصصان اقتصاد، mba و مهندسی مالی از دانشگاه‌های معتبر با بررسی بازارها و استفاده از الگوریتم طراحی شده بر پایه علوم مهندسی مالی و اقتصاد -متناسب با شرایط هر فرد- راهکار مناسب ارائه می‌دهند. در صورت عدم رضایت از راهکار ارائه شده نیز کلیه وجه دریافت شده را برای شما واریز خواهند کرد. همچنین این استارتاپ در حوزه کسب و کارهای خرد و فروشگاه‌ها نیز خدمات تحقیقات بازار ارائه می‌دهد.(برای مشاهده وبسایت اینجا کلیک کند)


علاوه بر آن مقالات تحلیلی مختلفی در حوزه‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری و مدیریت مالی فردی در این وبسایت وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

► قیمت جهانی نفت امروز ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
آشنایی با سخنران انگیزشی دوست داشتنی این روزها ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 424 مهمان آنلاین داریم