بیانیه فلایتیو در خصوص دعوت به مناظره بخاطر ارزان فروشی!
شنبه ، 17 آذر 1397 ، 08:46

طبق خبری که از روز گذشته در رسانه‌های مختلف به خصوص خبرگزاری‌های آنلاین منتشر شد، رئیس انجمن صنفی دفاتر مسافرتی ایران اظهار داشت، برخی وب سایت های ارائه کننده خدمات فروش بلیط هواپیما با ارزان فروشی خود باعث جمع شدن بسیاری از آژانس های مسافرتی شده اند و از طرفی این شرکت ها را به مناظره در حضور خبرنگاران دعوت می کند.
در ادامه ساسان نایب، مدیر عامل فلایتیو یکی از معتبرترین سایت های فروش بلیط هواپیما در ایران، پاسخ به این موارد را اینگونه مطرح می کند.


ارزان فروشی به هیچ وجه جرم نیست

پاسخ کاملا روشن است. قیمت گذاری پرواز ها توسط خطوط هوایی صورت می‌گیرد و عاملین فروش دارای درآمد ۳ الی ۹ درصدی از فروش پروازها میباشند که فلایتیو بخشی از درآمد خود را برای رفاه حال مسافران به آنها برمیگرداند. این بازگشت درآمد در سایه تضمین بهترین قیمت به اشکال گوناگونی چون ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته، استرداد آنی وجه و خدمات متنوع دیگر با کیفیت بسیار بالا صورت میپذیرد. ما در فلایتیو همواره به رقابت سالم فکر کرده و می کنیم و هرگز قصد حذف کردن رقیبی را نداشته و نخواهیم داشت چرا که اعتقاد داریم بازار گردشگری ایران بسیار بزرگ است و تمام رقبا می‌توانند از آن سهم داشته باشند و اتفاقا وجود رقبا باعث افزایش کیفیت خدمات در بازار گردشگری شده و در نهایت به نفع مشتریان خواهد بود.

ایده فلایتیو از یک آژانس سنتی شکل گرفته است

نکته جالب دیگری که باید به آن توجه کرد این است که فلایتیو خود از دل یک آژانس مسافرتی که در سال 1345 تاسیس شده و بیش از نیم قرن سابقه در حوزه گردشگری دارد بیرون آمده است. بنابراین هیچ گاه خود را جدا از این صنف ندیده و با رعایت اصول اخلاقی و اصول کسب و کار سالم و با تکیه بر توانمندی های نیروهای نخبه و متخصص خود اقدام به ارائه خدمات آنلاین به نام فلایتیو کرده و تاکنون برای بیش از 150 نفر ایجاد اشتغال نموده است. فلایتیو همواره پیرو قوانین وضع شده بوده و خواهد بود.

سخن پایانی

اینجانب به عنوان مدیرعامل یک آژانس 52 ساله و وبسایت فلایتیو دعوت آقای مرحمت اله رفیعی برای مناظره به عنوان یک وب سایت موفق ایرانی در ارائه خدمات گردشگری پذیرفته و از ایشان می خواهم در حضور خبرنگاران به ارائه مستندات خود بپردازند.

► نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات در بازار/قیمت مرغ به ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان رسید
قیمت هر کیلووات ساعت برق چقدر است؟ ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 307 مهمان آنلاین داریم