کدام استان‌ها بیشترین میزان رشد اعتبار را در بودجه ۹۸ دارند؟
پنجشنبه ، 13 دی 1397 ، 14:03

 

 

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از مشرق، هدایت حاتمی با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی اعتبارات عمرانی استان اظهار داشت: استان کرمانشاه امسال از نظر رشد بودجه تملک و دارایی رتبه پنجم کشور را دارد در حالی که در سال ۹۷ جایگاه دهم را داشت.

وی با اشاره به اینکه استان‌های خوزستان و کرمانشاه بیشترین میزان رشد در بودجه ۹۸ را داشته‌اند گفت: رشد بودجه امسال برای نخستین بار بیش از متوسط کشوری است به طوری که رشد بودجه استان حدود ۲۵ درصد و در کشور ۲۱.۵ درصد بوده است.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه از تشکیل ستاد بودجه برای نخستین بار در استان خبر داد و افزود: بودجه تملک و دارایی استان برای طرح‌های عمرانی ۷۸۰ میلیارد تومان و بودجه هزینه‌ای ۴۴۸ میلیارد تومان است.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: امسال درامدی که استان کرمانشاه برای کشور باید داشته باشد به دلیل پایین بودن سطح درآمد مردم، بیکاری و زلزله کمتر از متوسط کشوری است.

حاتمی افزود: کشور موظف است برای تأمین هزینه‌های عمرانی و جاری حدود ۱۹ درصد رشد درآمدی داشته باشد اما استان کرمانشاه تلاش کرده ضمن افزایش بودجه عمرانی تعهد درآمدی را کاهش دهد که به نفع رونق و معیشت مردم باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه بودجه در دو بخش اعتبارات هزینه‌ای و عمرانی است گفت: اعتبارات هزینه‌ای شامل حقوق و دستمزد دولتی و هزینه‌های جاری است.

► ۱۴۰ هزار کانتینر در گمرکات رسوب شده است
آخرین نرخ طلا و سکه در ۱۳ دی ۹۷ /جدول ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 331 مهمان آنلاین داریم