کدام استان‌ها بیشترین میزان رشد اعتبار را در بودجه ۹۸ دارند؟
پنجشنبه ، 13 دی 1397 ، 14:03

 

 

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از مشرق، هدایت حاتمی با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی اعتبارات عمرانی استان اظهار داشت: استان کرمانشاه امسال از نظر رشد بودجه تملک و دارایی رتبه پنجم کشور را دارد در حالی که در سال ۹۷ جایگاه دهم را داشت.

وی با اشاره به اینکه استان‌های خوزستان و کرمانشاه بیشترین میزان رشد در بودجه ۹۸ را داشته‌اند گفت: رشد بودجه امسال برای نخستین بار بیش از متوسط کشوری است به طوری که رشد بودجه استان حدود ۲۵ درصد و در کشور ۲۱.۵ درصد بوده است.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه از تشکیل ستاد بودجه برای نخستین بار در استان خبر داد و افزود: بودجه تملک و دارایی استان برای طرح‌های عمرانی ۷۸۰ میلیارد تومان و بودجه هزینه‌ای ۴۴۸ میلیارد تومان است.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: امسال درامدی که استان کرمانشاه برای کشور باید داشته باشد به دلیل پایین بودن سطح درآمد مردم، بیکاری و زلزله کمتر از متوسط کشوری است.

حاتمی افزود: کشور موظف است برای تأمین هزینه‌های عمرانی و جاری حدود ۱۹ درصد رشد درآمدی داشته باشد اما استان کرمانشاه تلاش کرده ضمن افزایش بودجه عمرانی تعهد درآمدی را کاهش دهد که به نفع رونق و معیشت مردم باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه بودجه در دو بخش اعتبارات هزینه‌ای و عمرانی است گفت: اعتبارات هزینه‌ای شامل حقوق و دستمزد دولتی و هزینه‌های جاری است.

► ۱۴۰ هزار کانتینر در گمرکات رسوب شده است
آخرین نرخ طلا و سکه در ۱۳ دی ۹۷ /جدول ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 691 مهمان آنلاین داریم