گزارش از تالار شیشه ای؛ رشد اندک ۲۰۸ واحدی شاخص بورس
شنبه ، 15 دی 1397 ، 14:31

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از خبرگزاری دانشجو، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات پانزدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۲۰۸ واحدی به پله ۱۶۱ هزار و ۱۰۷ واحدی صعود کرد.

در معاملات امروز تعداد ۱ هزار و ۸۳۰ سهم اوراق بهادار به ارزش ۴ میلیون و ۲۱۲ هزار و ۷۰۸ ریال در بیش از ۱۴۲ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۶۰ واحد، شاخص بازار اول ۸۹ واحد،  شاخص بازار دوم ۷۲۵ واحد با رشد و  شاخص کل (هم‌وزن) ۳۰ واحد،  شاخص قیمت (هم‌وزن) ۲۱ واحد و شاخص آزاد شناور ۱۹۰ واحد کاهش را تجربه کرد.


نماد‌های پربیننده معاملات امروز بانک ملت،  سایپا،  بانک تجارت با روند کاهشی و بانک صادرات ایران، پتروشیمی شازند،  پالایش نفت اصفهان و ایران خودرو با روند صعودی به کار خود پایان داد.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با کاهش بیش از ۳ واحدی به پله ۱۸۷۱ واحدی رسید.

در بازار فرابورس نیز تعداد ۸۱۸ هزار و ۴۸۶ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیون و ۷۱۸ هزار و ۳۲۰ ریال در بیش ۱۶۴ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز سهامی ذوب آهن اصفهان،  گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی،  سنگ آهن گهر زمین، گروه صنایع کاغذ پارس با روند نزولی و صنایع ماشین‌های اداری ایران،  پتروشیمی زاگرس، بانک دی با روند صعودی به کار خود پایان دادند.

► قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۷/۱۰/۱۶| دلار ۱۰۵۴۵ تومان شد
اعتبار ناچیز برای یک پروژه ریلی ۲۲ ساله ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 299 مهمان آنلاین داریم