روزنوشت های یک پادشاه معلوم الحال (6)
يكشنبه ، 16 دی 1397 ، 16:23

 

ظهر یازدهمین روز از دهمین ماه از چهارمین فصل سال 6732 ونوسی است. مدتی را نبودیم. یعنی دوست داشتیم که نباشیم. همین است که هست! شما نیز نباید اعتراضی داشته باشید. این ماییم که باید اعتراض کنیم. چرا که تنها سه ماه، این بلاد را رها کردیم و رفتیم پی کارمان، حال که برگشته ایم می بینیم چقدر همه چیز تغییر کرده. سکه ای در جیبمان داشتیم که پیش از این بسیار می ارزید اما حال.... هعیییی...
این را گفتم تا بلکه متوجه شوید که ما نیز همچون شما مردمان این سرزمین، گرفتار بی پولی هستیم. گفتم تا بدانید ما نیز درد شما را حس می کنیم. ما نیز با نداری می سوزیم و می سازیم.
فکر کردید ما دست روی دست گذاشته ایم و اینجا نشسته ایم؟ باور بفرمایید که می خواهیم کاری بکنیم اما گرانی دامن ما را نیز گرفته است. ما باید از نمایندگان شما پذیرایی کنیم. مگر اینطور نیست که وقتی کسی نماینده ای به جایی می فرستد، یعنی آن شخص به نیابت از او آنجا حضور یافته؟
باور بفرمایید تمام اینها خرج های گزاف دارند. ما باید هرروز برای همین نمایندگان شما مجلسی برپا کنیم. _برای همین نمایندگان خودتان_ پس درواقع ما داریم از خود شما پذیرایی می کنیم. آیا بدکاری می کنیم که جلوی آنها آبروداری می کنیم؟ آیا شما دلتان رضا می دهد مهمان به سرای تان بیاید اما از او پذیرایی نکنید؟ مگر نمی گویند مهمان حبیب خداست؟ نباید میوه ای جلویش بگذاریم؟ خوراکی برایش فراهم نکنیم؟ خب زشت است... بد است... ما ایرانی ها مهمان نوازیم. ما هم که هرروز در این مجلس سرا، مهمان داریم. همین که این گرانی به ما اجازه نمی دهد برایشان رخت خوابی فراهم کنیم و آنها مجبورند روی همین کرسی ها بخوابند، خجالت زده مان کرده.
لطفا ما را قضاوت نفرمایید. ما درکتان می کنیم. ما نیز چون شما در همین بلاد هستیم. فقط دستمان تنگ است. وگرنه از نمایندگان شما بهتر پذیرایی می کردیم و شرمنده تان نمی شدیم.
پس عجالتا کمی بیشتر خراج پرداخت کنید و از ما توقع نداشته باشید در این گرانی، برای اتوبوس های گران ترین دانشگاه این بلاد لنت ترمز تهیه کنیم و یا بخاری مناسب در مکتب خانه ها قرار دهیم.
ان شالله که بلا از نوگل های این سرزمین دور باشد... ما نیز در مجالسمان به فکرتان خواهیم بود. مرسی... بای.


امضا
کمبودجیه صغیر

برای مطالعه روزنوشت های پیشین بنده به این صفحه مراجعه فرمایید!

 

رونق به بازار مسکن باز میگردد؟

رب گوجه فرنگی در ۱۰ماه گذشته چقدر گران شده است؟

► قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۱۰/۱۷
عدم شفافیت ریز درآمد و هزینه شرکت‌های دولتی در بودجه ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 292 مهمان آنلاین داریم