جایگاه‌های فاقد بنزین و نفت وگاز یورو ۴ تعطیل خواهند شد
يكشنبه ، 30 دی 1397 ، 13:55

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از افکارنیوز،  مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی: در همه ­کلانشهر‌ها و بسیاری از شهر‌های کشور بنزین یورو ۴ توزیع می‌شود.

محمدرضا موسوی خواه با اشاره به افزایش تولید نفت گاز و بنزین با استاندارد یورو ۴ و یورو ۵ در پالایشگاه‌های کشور گفت افزود: علاوه بر کلانشهر‌ها هم اکنون از ۳۶۰۰ جایگاه عرضه بنزین و ۲۴۰۰ جایگاه عرضه نفت گاز، بیش از ۴۰۰ جایگاه سوخت با استاندارد یورو ۴ توزیع می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه همه ­جایگاه‌های استان تهران، استان البرز و مرکزی بنزین و نفت و گاز یورور عرضه می‌کنند، گفت: در خراسان رضوی نیز ۹۰ درصد جایگاه‌ها سوخت با استاندارد یورور توزیع می‌کنند و در تلاشیم در آینده‌ای نزدیک در کل جایگاه‌های عرضه سوخت کشور، بنزین و نفت وگاز یورو ۴ توزیع کنیم.


موسوی خواه افزود: مردم با مراجعه به نرم افزار پمپ بنزین یاب که به زودی به باک تغییر نام خواهد داد، می‌توانند از جایگاه‌هایی که عرضه سوخت با استاندارد یورو ۴ دارند، مطلع شوند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ادامه داد: جایگاه‌هایی که بنزین و نفت وگاز یورو ۴ توزیع می‌کند، به هیچ عنوان نمی‌توانند سوخت دیگری عرضه کنند و اگر به هر دلیلی نتوانند بنزین یا گازوئیل یورو ۴ تهیه کنند، تا هنگام تامین سوخت با استاندارد تعطیل خواهند شد.

وی نظارت بر جایگاه‌ها را دائمی اعلام کرد و گفت: همه ­جایگاه‌ها‌ی کشور و بیش از ۵۰ هزار نازل عرضه سوخت به صورت هفتگی از نظر کمی و کیفی بازرسی ­­و هر ماه نیز آزمون کیفیت از آن‌ها گرفته می‌شود و با هرگونه تخلفی نظیر کم فروشی، عرضه بنزین نامناسب، خرید و فروش کارت به شدت برخورد می‌شود.

► کاهش ۲۷ درصدی مالیات شرکت‌های دولتی در لایحه بودجه
۱۰ سانتی‎متر خانه بخرید یا اتاق ۱ متری اجاره کنید! ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 357 مهمان آنلاین داریم