روزنوشت های یک پادشاه معلوم الحال (8)

شنبه ، 6 بهمن 1397 ، 10:32

کتیبه ها را ورق می زنم. سخنان جارچیان شهر را به گوش می سپارم. بسیار عجیب است. پیش ترها وقتی سخن از فوتبال و جام سرزمین های آسیایی می شد مردمان این شهر بیش از این سخنش را به میان می آوردند. اما حال، فوتبال و اتفاقات حیاتی اش را رها کرده اند و چسبیده اند به اوضاع مملکت داری ما. چشمان تان را باز کنید عزیزان من، تا به کی قرار است اینگونه بی توجه به قهرمانان سر کنید؟ تا به کی؟ هان؟
چشمان تان را دوخته اید به چندرغاز حقوق نجومی ما و فرزندانمان و می گویید درقبالش مگر چه کاری انجام می دهیم؟ اما از دستمزد  سرمربی تیم فوتبال به راحتی می گذرید. او چه کاری می کند در قبال آن دستمزد؟ هان؟ آیا ساختن یک تیم آبرودار که دروازبانش جهانیان را شگفت زده کرده کار مهمی است؟ انصافا رسیدن به نیمه نهایی جام سرزمین های آسیایی کار خاصی داشت؟ خودتان قضاوت کنید آیا بازی در گروه مرگ و آن نتایج، قابل قیاس با فعالیت های همایونی ما بود؟ مگر سرمربی تیم فوتبال چه کاری انجام می دهد؟ مگر بازیکنان فوتبال چه کاری انجام می دهند؟
آیا خیال می کنید پیش از ما، سردار آزمون را همینقدر می خریدند؟ به بیرانوند چه کسی بها داد؟ خوب که بیاندیشید می بینید این ما بودیم به بازیکنان بها دادیم. ما بودیم که قیمت ارز دیگر بلادها را افزایش دادیم تا بازیکنان ارزششان بیشتر شود، نه کیروش اجنبی.
آخر «کجا باید برم یه دنیا خاطره از جهانبخش و انصاری فرد و رضاییان رو یادم نیاره... کجا باید برم که یک شب فکرشون منو راحت بذارهههه....» چرا هرکجا می روم صبیه های شما از آنها می گویند و ما را از خاطر برده اند.. مگر آنها چه می کنند که ما نمی کنیم؟ ما هم همیشه ریش هایمان را رنگ می کنیم حالا کمی تیره می شود که آن هم مشکل از سلمانی مان است، نه خودمان.
لطفا قدری به خودتان بیایید. به جای اندیشیدن به حقوق ناچیز نجومی مان، کمی به خودمان توجه کنید. شاید ما قابلیت هایی داشته باشیم که دژاگه و امیری و شجاعی نداشته باشند. ما هم گناه داریم. تا به کی اخبار تلخ را راجع به خودمان بخوانیم و اخبار مسرت بخش را راجع به آن سرمربی اجنبی؟ هان؟ مگر ما چه کار می کنیم که طارمی.... نه... نه.... اصلا هرچه گفتیم را به فراموشی بسپارید و ما را وارد بازی با طارمی نکنید. توجه تان را هم نخواستیم.
اصلا هیچ چیز نخواستیم.
ولمان کنید.
مرسی.... بای

امضا
کمبودجیه صغیر

 

 تشخیص داده ایم که این اخبار به روزنوشت های همایونی ما مرتبط هستند:

زمان بازی ایران و ژاپن مشخص شد

آیا قرارداد کی‌روش تمدید می‌شود؟

دریافتی بالاترین پایه و گروه شغلی چقدر باید باشد؟برای مطالعه روزنوشت های پیشین بنده به این صفحه مراجعه فرمایید!

► قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۷/۱۱/۰۷| دلار ۱۱۷۹۰ تومان شد
دریافتی بالاترین پایه و گروه شغلی چقدر باید باشد؟ ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر