معرفی خدمات جدید "همراه شهر" بانک شهر
شنبه ، 4 اسفند 1397 ، 14:56

مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به استقبال مشتریان از نرم افزار"همراه شهر"، از قابلیت‌های جدید و منحصر به فرد این نرم افزار خبر داد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، میثم نمازی با بیان اینکه شعار" نوآوری در خدمت" همواره سرلوحه خدمات ارایه شده از سوی این بانک بوده است، افزود: همزمان با دهمین سالگرد تاسیس بانک شهر سرویس های جدید و البته کاربردی به "همراه شهر" این بانک افزوده شد.

نمازی تصریح کرد: در راستای انجام امور بانکی و همچنین عدم نیاز به حضور مشتری در شعبه بانک، سیستم ثبت سفارش و صدور کارت هدیه با متن و طرح دلخواه را از طریق همراه شهر به این نرم افزار افزوده است.

مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به دیگر قابلیت جدید نرم افزار "همراه شهر" افزود: مشتریان می توانند از طریق این نرم افزار، فرآیند خرید آسان انواع شارژ اپراتورهای همراه اول و ایرانسل را به صورت مستقیم (Top Up) انجام دهند.

وی تصریح کرد: همچنین متناسب با افزایش مراجعه کنندگان به" همراه شهر" زیرساخت های مورد نیاز نرم افزاری و امنیتی تقویت شده است. مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر با بیان این که هم اکنون دسترسی به نسخه جدید "همراه شهر" از طریق سایت بانک شهر به نشانی ‏Http://Shahr-Bank.ir و همچنین نرم افزار های کافه بازار و Google Play قابل دسترسی است، افزود: در راستای عمل به شعار "نوآوری در خدمت" و توجه به نیاز مشتریان، توسعه سرویس‌های سامانه همراه شهر، ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:


آیا «خودبانک» بانک شهر، خودِ بانک است؟


نرخ سود انواع سپرده‌های ارزی بانک شهر اعلام شد

► آستان قدس و نیروهای مسلح موظف به پرداخت مالیات شدند
جزییات واگذاری سهام بانک پارسیان توسط ایران خودرو ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 331 مهمان آنلاین داریم