تمدید مهلت شرکت در پنجمین جشنواره بانک محبوب من
يكشنبه ، 5 اسفند 1397 ، 18:42

 

بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره «بانک محبوب من»، به دلیل استقبال شرکت‌کنندگان، مهلت شرکت در جشنواره تا 24 اسفندماه تمدید شد.

به گزارش سایت بانکی، سیدمحمد میرجعفری، دبیر جشنوراه «بانک محبوب من» با اعلام این خبر اظهار داشت: «شرکت در این جشنواره برای مشتریان کلیه بانک‌ها امکان‌پذیر است و آرایِ کسب شده در پایان سال توسط کارشناسان آماری تحلیل می‌شوند. در پایان علاوه بر رتبه‌بندی بانک‌ها بر اساسِ آرای مردم، به قید قرعه جوایزی تقدیم شرکت‌کنندگان می‌شود.»

میرجعفری گفت: تمامی کسانی که در بانک‌های ایرانی، چه خصوصی و چه دولتی، حساب داشته باشند می‌توانند تا 24 اسفندماه به آدرس اینترنتی جشنواره «بانک محبوب من» بروند و به بانک محبوب‌شان رای دهند.

در جشنواره‌هایی که تاکنون برگزار شده بیش از 20 بانک مشارکت فعال داشته اند و 200 هزار نفر تاکنون در این نظرسنجی شرکت کرده و از 550 میلیون ریال جوایز نقدی و غیرنقدی بهره‌مند شده اند.

جشنواره ملی بانک محبوب من به عنوان تنها مرجع رسمی نظرسنجی مردمی در خصوص خدمات بانک‌ها هر ساله در قالب یک نظرسنجی اینترنتی برگزار شده و مشتریان شبکه‌ی بانکی کشور با پاسخ دادن به 8 سوال مهم در خصوص خدمات بانکی ، در آن شرکت می‌کنند.


در این دوره ، مجموعه یکتانت ، پلاک و سفرمی حمایت مالی از جشنواره را بر عهده گرفته‌اند.

در جشنواره امسال شرکت‌کنندگان در جشنواره ملی بانک محبوب من با عضویت در سرویس محتوایی جشنواره ، تا جشنواره سال آینده ، هدیه بیمه حوادث دریافت می‌کنند.

همچنین جوایز روزانه به لیست جوایز اضافه شده و تاکنون 10 میلیون ریال جوایز روزانه به شرکت‌کنندگان پرداخت شده است ، در پایان جشنواره نیز به قید قرعه جوایزی شامل 50 میلیون ریال جایزه نقدی و 5 تور رویایی کیش به شرکت کنندگان در جشنواره «بانک محبوب من» اهدا خواهد شد.

برای شرکت در این نظرسنجی و بهره مندی از جوایز کلیک کنید

گفتنی است تمامی مشتریان بانک‌ها و بانک‌های خصوصی و دولتی و علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت festival.banki.ir مراجعه کنند یا با دبیرخانه جشنواره با شماره تلفن 02188861953 تماس بگیرند.

► پرداخت ۵۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان
راهنمای جامع مصاحبه‌های استخدامی برای کارجویان و کارفرمایان ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 337 مهمان آنلاین داریم