خرید و فروش اسکناس نو برای عید
سه شنبه ، 7 اسفند 1397 ، 15:28

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از افکارنیوز،  در روز‌های پایانی سال همواره افراد برای تهیه اسکناس نو و تاخورده در تکاپو هستند که این امر را افزایش تعداد دلالان فروش پول نو در حوالی میدان فردوسی و چهارراه استانبول به خوبی نشان می‌دهد.

البته برخی از بانک‌ها در روز‌های اخیر با عرضه اسکناس‌های نو در خود پرداز‌های خود عرضه پول نو را آغاز کرده اند، اما بازهم بازار دلالانی که برای فروش اسکناس‌ها اقدام می‌کنند همچنان گرم است.‌

این درحالی است که بانک‌ها بدون دریافت هیچ وجهی در روزهای پایانی سال اسکناس تا نخورده را از طریق شعب بانکی و خودپرداز‌ها در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند، اما برخی سودجویان برای دریافت سود بیشتر با تهیه پول نو و فروش در مواقع مورد نیاز سود خوبی به جیب می‌زنند.

با این حال سری زدیم به حوالی میدان فردوسی و چهارراه استانبول تا از آخرین وضعیت فروش این اسکناس‌ها باخبر شویم.

در بین بساط دست فروشان از اسکناس ۱۰ تومانی تا ۵۰ هزار تومانی دیده می‌شود و با توجه به اینکه تولید برخی از آن‌ها متوقف شده و در بازار کمتر یافت می‌شوند باید هزینه بیشتری برای خرید آن‌ها پرداخت شود.

البته برای اسکناس‌هایی که از سوی بانک‌ها پرداخت می‌شود سود کمتری دریافت می‌شود و دربین دلالان رقابت بر سر فروش اسکناس‌های کمیابی، چون ۱۰ تومانی، ۱۰۰ تومانی و ۲۰۰ تومانی بیشتر است.

 


دراین بین یکی از دلالان باتوجه به وضعیت فعلی خرید پو نو در بازار گفت: سکه‌های ۱۰۰ تا ۵۰۰ تومانی در روز‌های پایانی سال کمتر خریدار دارد و افراد برای نوروز بیشتر به دنبال اسکناس‌های ۲ هزار تومانی تا ۱۰ هزار تومانی هستند.

این دلال مستقر در میدان فردوسی می‌گوید: هنوز بازار فروش اسکناس‌ها گرم نشده و تعداد خریداران در روز‌های پایانی سال با توجه به دریافت حقوق و عیدی رونق می‌گیرد و مردم اغلب خرید پول نو را در مراحل آخر خرید خود انجام می‌دهند.

وی در خصوص نرخ خرید اسکناس‌های موجود در بساط خود گفت: هر بسته ۱۰۰ تایی ۱۰ هزار تومانی به قیمت یک میلیون و ۴۰ هزار تومان و هر بسته ۱۰۰ تایی ۵ هزار تومانی ۵۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

همچنین بسته‌های ۱۰۰ تایی هزار تومانی ۱۲۰ هزار تومان و بسته‌های ۱۰۰ تایی ۵۰۰ تومانی با قیمت ۵۲۵ هزار تومان به دست خریداران می رسد.

گفتنی است هر بسته ۱۰۰ تایی ۲ هزار تومانی با افزایش نسبی به سال گذشته بین ۲۲۵ تا ۲۳۰ هزار تومان در بین دلالان به فروش می‌رسد.

► لحظات سختی برای مستاجران در تابستان پیش‌بینی می‌شود
برنامه اقدام مشترک برای تسهیل فرآیندهای شبکه لجستیک منجسم ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 337 مهمان آنلاین داریم