دعوت امام جمعه اهل سنت چابهار از سرمایه گزاران داخلی و خارجی
سه شنبه ، 7 اسفند 1397 ، 15:58

 

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از خبرگزاری تسنیم، مولوی عبدالحمید در همایش بین المللی روز چابهار با بیان این که چابهار حلقه اتصالی برای منطقه و  بهترین نقطه صادرات واردات برای سرمایه گذاری است، اظهار کرد: چابهار یکی از نعمت های بزرگ است. این بندر یکی از نمونه های فضل الهی است.

وی با بیان این که در همایش امروز نمایندگانی از کشورهای مختلف حضور دارند، افزود: زیرساخت های بندر چابهار آماده است و باید آنها را به کمال برسانیم.

وی با بیان این که بایستی راه، راه آهن، فرودگاه را توسعه دهیم، ادامه داد: اینها در سرلوحه زیرساخت هایی است که ملت ها باید بتوانند به آن رجوع کرده و از منافع آن به نحوه مناسبی استفاده کنند.امام جمعه اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر این که باید مردم منطقه را مدیریت کنیم تا با این پیشرفت ها حرکت کرده و عقب نمانند، اظهار کرد: باید مهارت های لازم را به مردم این منطقه انجام دهیم و آنها را با این توسعه همراه کنیم. این هم به امنیت و هم به توسعه کمک می کند.


عبدالحمید با بیان این که این کار هم رضایت پروردگار و هم رضایت مردم بومی را به دنبال دارد، گفت: این منطقه امن است؛ هم اراده حاکمیت و هم ملت این است که این منطقه امن باشد.

وی با تاکید بر این که اجازه بروز ناامنی را نمی دهیم، تصریح کرد: دعوت می کنیم از سرمایه گذاران خارجی و داخلی که به چابهار بیایند و 100 درصد مطمئن باشند که به سود کلان و بالا می رسند.

امام جمعه اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان این که مردم استان فهیم بوده و از اختلافات قومی عبور کرده اند، گفت: اینجا اختلاف قومی نداریم. زمینه امنیت در منطقه وجود دارد و سرمایه گذاران هیچ مشکلی برای حضور در این منطقه ندارند.

 

► بهره برداری راه آهن قزوین-رشت طی هفته آینده
لحظات سختی برای مستاجران در تابستان پیش‌بینی می‌شود ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 400 مهمان آنلاین داریم