سپه پُرشعبه‌ترین بانک می‌شود
يكشنبه ، 12 اسفند 1397 ، 09:46

 

ادغام بانک‌های نظامی در بانک سپه در حالی کلید خورده که با تغییر تابلوی شعب این بانک‌ها، بانک سپه به پُر شعبه‌ترین بانک کشور تبدیل می‌شود.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از بنکر، بانک مرکزی روز گذشته در حالی خبر از  آغاز ادغام بانک‌ها و موسسه اعتباری وابسته به نیروهای مسلح  در بانک سپه داد که رییس جمهوری نیز در سخنرانی خود در مجمع بانک مرکزی اعلام کرده بود که در نظر داریم ادغام بانک‌ها نظامی در بانک سپه تا پایان سال انجام شود.
طبق برنامه در نظر گرفته شده قرار است که در ابتدا تابلوی تمامی شعب این بانک‌ها به نام بانک سپه تغییر کند تا در سال‌های آینده به مرور زمان تعدادی از این شعبه‌ها تعطیل شوند و تعداد شعب این بانک به تدریج کاهش یابد.
بنابراین بزودی تابلوی شعب بانک‌های انصار، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و موسسه اعتباری کوثر به نام بانک سپه تغییر خواهد کرد و ارایه خدمات بانکی به تمامی مشتریان اعم از سپرده‌گذاران و تسهیلات‌گیرندگان توسط بانک‌ها و موسسه اعتباری یاد شده، با مدیریت و راهبری بانک سپه طبق روال عادی قبلی ادامه می‌یابد.
براساس آمار بانک مرکزی تعداد شعب بانک انصار ۱۰۹۸ شعبه، بانک قوامین ۷۳۶ شعبه، بانک حکمت ایرانیان ۲۰۶ شعبه، بانک مهر اقتصاد ۷۴۰ شعبه و موسسه اعتباری کوثر ۳۵۳ شعبه است که با این حساب تابلوی ۳ هزار و ۱۳۳ شعبه به شعبه به بانک سپه تغییر نام خواهد داد.
به نوشته ایبنا، از سوی دیگر بانک سپه در حال حاضر یک هزار و ۷۷۷ شعبه دارد که با افزوده شدن این شعبه‌ها، تعداد شعب این بانک به ۴۹۱۰ شعبه یعنی بیش از شعب بانک ملی به عنوان پُر شعبه‌ترین بانک کشور خواهد رسید که البته طبق برنامه قرار است این تعداد شعب به مرور زمان کاهش یابد.

 

بیشتر بخوانید:


بانک ها چطور می توانند شعبه جدید افتتاح کنند؟


بانک سامان127 شعبه ای شد

► تراکنش‌های بانکی با کارت ملی هوشمند
افزایش حقوق‌ بازنشستگان زیر ۲.۵ میلیون تومان در اولویت ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 269 مهمان آنلاین داریم