اخبار بورسی در روز پنجشنبه؛ اعلام برنامه نوروزی و صدور یک مجوز افزایش سرمایه
پنجشنبه ، 23 اسفند 1397 ، 14:18


به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از تجارت نیوز، بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌ای درباره روزهای عرضه محصولات اعلام کرد: عرضه محصولات در هفته پایانی سال ۱۳۹۷ و ایام نوروز ۱۳۹۸ از تاریخ ۱۳۹۸ پنجم فروردین ۹۸ الی ۱۱ فروردین ۹۸ به شرح ذیل صورت می‌پذیرد.

شنبه (۱۳۹۷/۱۲/۲۵): عرضه کالاهای پلیمری و شیمیایی بهین یابی

دوشنبه (۱۳۹۸/۱/۵): عرضه کالاهای غیر بهین یابی

سه‌شنبه (۱۳۹۸/۱/۶): عرضه کالاهای پلیمری بهین یابی

چهارشنبه (۱۳۹۸/۱/۷): عرضه کالاهای شیمیایی بهین یابی

شنبه (۱۳۹۸/۱/۱۰): عرضه کالاهای پلیمری بهین یابی

یکشنبه (۱۳۹۸/۱/۱۱): عرضه کالاهای شیمیایی بهین یابی

همچنین در این اطلاعیه آمده کلیه عرضه‌های محصولات صادراتی تالار کیش از تاریخ ۵ فرودین الی ۱۱ فروردین ماه ۹۸ در تهران و از طریق سامانه جامع معاملاتی (صادراتی کیش) برگزار می‌شود.
افزایش سرمایه ۳۵۵ و ۱۰۰ درصدی دو شرکت فرابورسی

خبر دیگر حاکی از افزایش سرمایه دو شرکت فرابورسی است. دو شرکت فرابورسی لیزینگ رازی و گروه توسعه هنر ایران از برنامه افزایش سرمایه ۳۵۵ و ۱۰۰ درصدی خبر دادند و دیروز با کاهش ۵٫۴ و رشد معن دار ۵۶٫۱ درصدی قیمت روبرو شدند.

بر این اساس، «ولراز» در نظر دارد بنا به پیشنهاد هیات مدیره،سرمایه فعلی را از ۲٫۲ به ۱۰ میلیارد تومان برساند.تامین مالی این شرکت لیزینگ از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با هدف توسعه فعالیت در صورت موافقت سازمان بورس صرف خواهد شد.

همچنین «وهنر» درصدد است از دو محل سود انباشته و مطالبات سهامداران و آورده نقدی، سرمایه را از ۸۵ به ۱۷۰ میلیارد تومان برساند.تامین مالی این شرکت که در گروه فعالیت های هنری،سرگرمی و خلاقانه درج شده به منظور پیشبرد برنامه ها و طرح های شرکت اعمال می شود.

بنابراین گزارش،شرکت مهندسی عمرانی اقتصاد گستر دانا با ۲۳٫۷ درصد و سرمایه گذاری گروه توسعه ملی با ۱۱٫۷ درصد جزو سهامداران این شرکت به حساب می آیند.
مپنا مجوز افزایش سرمایه گرفت

در گزارش دیگری از بورس ۲۴، سازمان بورس و اوراق بهادار تهران مجوز افزایش سرمایه ۳۶ درصدی شرکت مپنا از محل سود انباشته را صادر کرد.
«بزاگرس»برای عرضه اولیه یکشنبه معرفی شد

مدیر عامل و سهامدار عمده نیروگاه زاگرس کوثر،آخرین وضعیت،برنامه های توسعه،افزایش سرمایه و مطالبات از دولت را اعلام کردند تا این شرکت ۳۰۰ میلیارد تومانی آماده عرضه اولیه ۵ درصدی یکشنبه آینده باشد.

به گزارش بورس پرس،معرفی شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر با حضور مالک رحمتی قائم مقام مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و نماینده سهامدار عمده، محمدجعفری اناری مدیرعامل شرکت،بهزاد احمدی معاون مالی و اقتصادی، مجید حیدری مدیرمالی و اصحاب رسانه برگزار شد تا با اعلام آخرین وضعیت مالی و اقتصادی، این شرکت ۳۰۰ میلیارد تومانی آماده عرضه اولیه ۵ درصدی سهام در یکشنبه هفته آتی باشد.
► بورس کالای روزهای عرضه در هفته پایانی سال ۱۳۹۷ و ایام نوروز ۱۳۹۸ را اعلام کرد
آشنایی با سایت قرعه کشی ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 295 مهمان آنلاین داریم