بنر

هافبک مونشن گلادباخ در راه شالکه

دوشنبه ، 12 فروردين 1398 ، 18:22
قرارداد پاتریک هرمان تا ژوئن 2019 با تیم بروسیا مونشن گلادباخ ادامه دارد، اما سرنوشت این بازیکن هنوز مشخص نیست. تنها چیزی که می توان حدس زد این است که به احتمال زیاد او در بوندس لیگا خواهد ماند.
این بازیکن 28 ساله تا به امروز در بسیاری از بازی های تیم بروسیا مونشن گلادباخ به میدان رفته است و تجربه بازی در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا را دارد. او حتی توسط یوآخیم لو دو بار به تیم ملی آلمان دعوت شده است.
تابستان امسال، این بازیکن باید تصمیم بگیرد که قرار است با چه تیمی به کار خود ادامه بدهد؛ چرا که زمان زیادی تا پایان قراردادش باقی نمانده است. با توجه به شرایط این بازیکن با تجربه و تیمی که در آن رشد کرده است، احتمال می رود او به یکی از باشگاه های معروف بوندس لیگا و یا دیگر لیگ های اروپا منتقل خواهد شد. طبق گزارش روزنامه کیکر، درحال حاضر این بازیکن به عنوان یکی از گزینه های خرید تیم شالکه محسوب می شود. البته این موضوع مربوط به زمانی است که تدسکو همچنان سرمربی گری تیم شالکه را برعهده داشت.
پاتریک هرمان درمورد تیم آینده اش می گوید: « هنوز تصمیمی نگرفته ام اما در هرحال قبل از هر انتخابی به تیمی که در آن فوتبال را آموخته ام فکر خواهم کرد.»

بیشتر بخوانید:


نگرانی بزرگ هواداران بارسا: مصدومیت جدی مسی


بهترین بازیکنان لیگ قهرمانان اروپا

► بانک‌ها و بیمه‌ها برای کمک به سیل‌زدگان چه کردند؟
ابلاغ مقررات جدید تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر
بنر