شرکتهایی که با سرمایه اندک اشتغال زیاد ایجاد کردند
پنجشنبه ، 15 فروردين 1398 ، 12:48

برای معرفی ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای کشور معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری اقدام به معرفی طرح های مورد حمایت خود در روستاهای شهرستان‌های طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ استان البرز کرد.

بر اساس ابلاغ قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در تابستان 96،  یک‌ میلیارد و ‌پانصد‌ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها و شهرهای زیر ده هزار نفر جمعیت در نظر گرفته شد و بدین طریق به فعالیت های این بخش، تسهیلات ارزان قیمت پرداخت شد که این روند ادامه دارد.

بوم‎گردی در اولویت اعطای تسهیلات اشتغال پرداخت 6هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی تسهیلات اشتغال روستایی افزایش یافت جزئیات تسهیلات اشتغالی بانک توسعه تعاون 184 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در استان قزوین پرداخت شد.

بنابراین گزارش، بر اساس اعلام معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری، یک شرکت تعاونی با دریافت 800 میلیون تومان از محل این منابع برای
70 نفر اشتغال ایجاد کرده و به کشورهای مالزی، بحرین و عمان صادرات دارد.

شرکت دیگر تولید کننده محصولات روشنایی و لامپ کم مصرف نیز 2.5 میلیارد تومان تسهیلات از این محل دریافت و برای 110 نفر اشتغال ایجاد کرده است.

بنابراین گزارش یک گلخانه پرورش توت فرنگی در ساوجبلاغ  نیز یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان تسهیلات دریافت و 40 شغل جدید و یک تولیدی  گل ارکیده روستای گازرسنگ با دریافت2.4 میلیارد تومان تسهیلات بانکی،  45 نفر اشتغالزایی داشته است.

شرکت دیگری نیز در نظر آباد  2.5 میلیارد تومان تسهیلات دریافت و برای110 نفر اشتغالزایی داشته است. حوزه فعالیت این شرکت، تولید غلات، گاوداری، گوسفند داری، پرورش قارچ و ماهی است.


► گرانی‌های ۹۷ کدام مشاغل را از کاسبی انداخت؟
افزایش قیمت بلیت سینماها ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 475 مهمان آنلاین داریم