بنر

نیمار؛ فوتبالیستی که سلبریتی است

جمعه ، 23 فروردين 1398 ، 18:32

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از خبر فوری؛ برای پسری که در سانتوس ستاره شد، حضور در پاریس چیزی شبیه به رویا بود. از همان روزهایی که او رکوردهای سرزمین سامبا را از آن خودش می کرد، همه از تبدیل شدن او به یکی از بهترین بازیکنان جهان می گفتند. نیمار پس از بازی در بارسلونا تصمیم گرفت به گران ترین بازیکن تاریخ تبدیل شود. او با 222 میلیون بارسلونا را به مقصد پاریسن ژرمن ترک کرد تا چالش جدیدی را تجربه کند. چالشی که البته چندان هم با موفقیت همراه نبوده است. نیمار بیش از 20 بازی پاریسن ژرمن را در دو سال اخیر از دست داده که مهم ترین آنان سه غیبت در بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بوده است.
با این حال مرد شماره یک تیم ملی برزیل در حوزه تبلیغات فعالیت های بسیار زیادی دارد. بخش عظیمی از درآمد او به خارج از زمین های فوتبال باز می گردد اگرچه سالانه 35 میلیون یورو از پاریسن ژرمن دریافت می کند. او بیش از ده حامی مالی قدرتمند دارد. ارزشمندترین قرارداد مالی او با بانک ملی قطر است. بانکی که متعلق به خزانه سلطنتی قطر است و قدیمی ترین بانک این کشور هم محسوب می شود. نیمار یک برند شخصی هم دارد که به ان‌جی‌آر معروف است و به تبلیغ شخص او می پردازد. صاحب پیراهن شماره 10 پاریسن ژرمن صاحب یک تیم فوتبال پنج نفره هم هست، تیمی که با نام او فعالیت می کند. کارخانه نوشابه سازی ردبول یکی از مهم ترین حامیان نیمار هم هست. ستاره برزیلی در کشورش هم سلبریتی مهمی است. در دوران مصدومیت نیمار در پاریسن ژرمن، او به چندین جشن ملی کشورش هم رفت. محبوبیت نیمار در برزیل آنقدر زیاد است که در نخستین سال حضور او در باشگاه فرانسوی، پاریسن ژرمن پیراهن دوم خودش را به رنگ زرد تبدیل کرد تا فروش بیشتری را در برزیل تجربه کند. در سال 2017، هیچ پیراهنی به اندازه شماره 10 پاریسن ژرمن فروش نداشته است.
نیمار قرارداد ارزشمندی هم با کمپانی نایک دارد. قراردادی که باعث شد برند جردن، زیر مجموعه شرکت نایک قراردادی را با باشگاه پاریسن ژرمن منعقد کند. نیمار جونیور هم چنین یک بنیاد خیریه هم دارد که در کشور برزیل به توسعه فناوری های آموزشی می پردازد. او اخیرا با مجموعه بیتس که در حوزه هدفون های همراه فعالیت می کند، قرارداد همکاری امضا کرده است. نیمار که به دلیل مصدومیت بیش از یک ماه است که در بازی های پاریسن ژرمن غایب است، این روز ها بیشتر یک سلبریتی است تا فوتبالیست.

 

بیشتر بخوانید:


مسی در یک قدمی کفش طلا


دربی ۸۹؛ بوی عید و بوی توپ؛ زیباترین مسابقه فصل

 

► فوری؛ خبر بد پرسپولیسی‌ها!
تصمیم مجلس برای تغییر ۷۰ درصدی نظام بانکی کشور ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر
بنر