دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برگزار می شود

دوشنبه ، 26 فروردين 1398 ، 21:56

تهران در آستانه شمارش معکوس برای برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه قرار دارد ، امسال برخی از نهادهای بین المللی در آن حضور می یابند.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه(فاینکس ۲۰۱۹) از دوم تا پنجم اردیبهشت با حضور بیش از 320 شرکت و نهاد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
یاسر فلاح مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در این خصوص می گوید: این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۱۶ هزار متر مربع و در هشت سالن نمایشگاهی و فضای باز نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در آن جدیدترین برنامه ها و خدمات خود را عرضه خواهند کرد.
او معتقد است تا این لحظه در بخش بیمه ای 23 شرکت بیمه ای به همراه بیمه مرکزی در نمایشگاه حضور دارند، در بخش بانکی هم دوازده بانک در این نمایشگاه شرکت کرده اند و قریب به 100 مجموعه از بازار سرمایه که شامل شرکت های کارگزاری، ارکان بورس که شرکت های تابعه سازمان بورس هستند که از آن دست می توان به بورس تهران، فرابورس، بورس کالا و همچنین بورس انرژی، شرکت سپرده گذاری مرکزی، شرکت رایان بورس، مدیریت فناوری و شرکت های تامین سرمایه و شرکت های مشاور سرمایه گذاری اشاره کرد.
فلاح با بیان اینکه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه تهران جزء بزرگترین نمایشگاه های جهان است، می گوید: برگزاری هر ساله نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، گامی در راستای ارائه ظرفیت های بازار سرمایه از جمله معرفی ابزارهای مورد استفاده در این بازار به مردم با هدف فرهنگ سازی عمومی است.
فلاح همچنین از برگزاری سه کارگاه آموزشی "نحوه تقابل، مدیریت و انعکاس اخبار" ویژه خبرنگاران و کارگاه آموزشی "چالش های نوظهور مربوط به روابط عمومی" ویژه کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی و ارتباطات در این رویداد خبر داد و گفت: مدرس این دوره ها رئیس هیات مدیره IPRA خواهد بود.که هدف از برگزاری این دوره ها ، توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری صحیح در دارایی‌های مالی است که شامل هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه می‌شود.
دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه(فاینکس ۲۰۱۹) از تا 2 تا 5 اردیبهشت ماه هر روز از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

► جزییات دو برنامه جدید ارزی بانک مرکزی
امشب؛ واریز نخستین یارانه نقدی سال ۹۸ ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر