ساخت خانه های اجاره‌ای با زمین رایگان دولتی

چهارشنبه ، 8 خرداد 1398 ، 14:17

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از خبرگزاری تسنیم،سیدابوالفضل موسوی بیوکی با بیان این‌که در شرایط کنونی دولت به دنبال اعطای زمین های رایگان به پیمانکاران بخش خصوصی برای ساخت مساکن استیجاری است، گفت:‌ در شرایط کنونی مستأجران برای تأمین مسکن مورد نیاز، با موانع و مشکلات بسیاری به ویژه کمبود خانه های استیجاری مواجه هستند. نبود مسکن کافی در کشور برای اجاره موجب افزایش قیمت ها شده است.


وی تاکید کرد:‌ با توجه به نزدیک بودن ایام تابستان و رونق گرفتن نقل و انتقالات مسکن، دولت باید هر چه سریع تر راه کارهای کوتاه مدتی را برای ساماندهی بازار اجاره مسکن و جلوگیری از افزایش قیمت ها تدوین و عملیاتی کند.

محمدرضا رضایی رئیس کمیسیون عمران مجلس نیز با اشاره به برگزاری نشست ویژه بررسی وضعیت بازار مسکن با حضور رئیس مجلس، وزیر راه، مدیرعامل بانک مسکن و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، گفته است: این نشست نشان داد مسکن در حال تبدیل شدن به اولویت های اصلی کشور است و امیدوارم هر چه سریع تر راه حل های مناسب برای ساماندهی بازار دیده شود.

وی تصریح کرد:‌ ساماندهی بازار مسکن باید هر چه سریع تر در دستور کار نشست سران قوا قرار گیرد تا راهکارهای مناسب برای آن در سطح کلان تدوین شود.

► سال گذشته بیش از ۱۹ میلیون دلار شامپو وارد کشور شد
مالیات سراغ بازار خودرو می‌آید ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر