ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور آغاز شد

شنبه ، 11 خرداد 1398 ، 14:53

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور از ۸ خرداد ماه جاری لغایت ۳۱ تیرماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رحیم سرهنگی افزود: به استناد نتایج حاصل از تحقیقات سازمان جهانی توسعه کارآفرینی(GDEI) ، همبستگی بالایی بین کارآفرینی با اهداف کلی رفاه انسانی، نظیر افزایش رشد اقتصادی، کاهش نابرابری درآمدی، بهبود کیفیت محیط زیست و ثبات در جامعه وجود دارد. در واقع پویایی اقتصاد، حاصل فعالیت‌های کارآفرینی مبتنی بر تشخیص فرصتها است، رویکرد جشنواره سیزدهم نیز بر مبنای شناسایی و معرفی بنگاه های کارآفرین پُر رشدیست که با تکیه بر نوآوری و پذیرش مخاطرهِ فعالیت های نوآورانه خود، قادر به نفوذ آگاهانه در بازارها، ایجاد رقابت در میان بنگاه‌ها و بهبود عملکرد کلی اقتصاد هستند، از این رو شایسته است این الگوهای موفق به عنوان نیروی صلح و برابری و رفاه فراگیر انسانی به جامعه معرفی و مورد تقدیر قرار گیرند.

وی بیان کرد: کارآفرینان برتر علاوه بر معرفی به جامعه و تقدیر از آنها، می توانند در "کانون کارآفرینی استان" نیز عضو شده و به عنوان اتاق فکر کارآفرینی استان ایفای نقش کرده و علاوه بر ارائه پیشنهادات و طرح ها در راستای ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی در استان، به بهبود فضای کسب  و کار کمک کنند.همچنین عضویت آنها در "باشگاه کارآفرینان برتر کشور" از دیگر دستاوردهای انتخاب در این جشنواره است.

سرهنگی ادامه داد: تمامی کارآفرینان از  8 خرداد ماه لغایت 31 تیرماه سال جاری می توانند با مراجعه به وبگاه با نشانی www.karafarinanebartar.ir و تکمیل فرایند ثبت نام در این رقابت شرکت کنند.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار تاکید کرد: کارآفرینان همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و یا معاونت اشتغال و کارآفرینی به نشانی تهران، خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طبقه هفتم، دفتر توسعه کارآفرینی کدپستی 1457994861 ، شماره تلفن 64492751 و 64492665، دورنگار 66580127 و رایانامه به نشانی  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید   مراجعه کنند.

► روش‌هایی جالب و خلاقانه برای پول جمع کردن
کرایه نیم میلیون تومانی حمل جسد ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر