چرا آقای وزیر استعفا داد؟

دوشنبه ، 20 خرداد 1398 ، 08:44

شما به چه کسی می گویید استاد؟ به کسی که چیزی را به شما بیاموزد؟ باشد قبول. مثل سارا که تقلب کردن را یادم داد. مثل اوس محسن که طرز مصرف انواع علفی جات را به برادرم آموخت. مثل کتی خانم که برداشتن نامحسوس مقداری پول از کیف مسافران مترو را به مادر آموزش داد. مثل آقا نقی که دوره ی باز کردن قفل در اتومبیل بدون صدادادن دزدگیر را برای پدر برگزار کرد و اصلا چرا راه دور برویم مثل همین ساسی مانکن که راه و روش دیگری را در استعفای وزیر ابداع و نمایان کرد، با تعریف شما تمام این افراد به جرگه اساتید می پیوندند.

همانطور که به تازگی شنیده اید وزیر آموزش و پرورش، آقای بطحایی طی اقدامی ناگهانی استعفای خود را رسما اعلام کرده و ریاست جمهوری نیز با این حکم موافقت کرده است.
اما دلیل استعفا چه چیزی می تواند باشد؟ این موضوع هنوز در هاله ای از ابهام است. اما از آنجا که چندی پیش ترانه ای از استاد مانکن، سیستم آموزش مدارس را به طور عجیبی دگرگون ساخت، پیش بینی می شود دلیل استعفای وزیر نیز چیزی جز همین موضوع نباشد و اگر پیش بینی ها درست از آب درآیند یعنی واژه استاد برازنده ایشان است.
مطمئنا ترانه سرای این اثر فاخر در هنگام سرودن آن به چنین روزی فکر نمی کرد و گمان نمی برد روزی وزیری با نوای آقامون جنتلمنه، جنتلمنه میز وزارت را رها کند و برای مدیران مدارسی که فیلم هایشان منتشر شده بود، نامه ای با محتوای«فاز مثبتارو نگیر/ که دی جی چند بار توو فیلمت دیدم» ارسال شود و آنها را مجبور به ترک کار کند تا بلکه دانش آموزان متوجه این امر شوند که «اینجا ایرانه اگه شاخ بشی کار دستت میدن»... بعله...
به راستی که استاد می خواهد تا تنها با یک قطعه موسیقی مجلسی که برای مجالس خاک برسری ساخته شده، پا به مجلس و مدرسه و ... بگذاری و مدیر مدرسه را به زیر بکشی و پرونده استعفای وزیر را به رو.
شما را به خدا بگویید استعفای وزیر، با جنتلمن ارتباطی نداشته است.

لااقل بگویید او نیز همچون ما، طاقت فصل امتحانات را نداشته و ترک میدان کرده است.

خب امتحانات را کمی آسان تر بگیرید، همین را می خواستید؟ وزیر هم کم آورد و رفت.
مرسی.

 

 

► جزئیات افزایش تسهیلات ساخت مسکن اعلام شد
میزان استفاده مردم از نرم‌افزارهای بانکی ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر