کالاهای اساسی از بنادر به صورت لحظه ای ترخیص می شوند
يكشنبه ، 26 خرداد 1398 ، 15:35

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از خبرگزاری میزان ، سید علی حسینی در مورد چگونگی روند تخلیه و بارگیری و ترخیص کالا در بنادر ایران به ویژه در بخش کالا‌های اساسی، اظهار کرد: خوشبختانه به دلیل حساسیتی که در حوزه کالا‌های اساسی وجود دارد شاهد حمل و ترخیص یکسره کالا هستیم به گونه‌ای که دیگر کالا‌ها به انبار منتقل نمی‌شوند و بلافاصله پس از تخلیه، از گمرک ترخیص شده و به مقصد نهایی ارسال می‌شود.

وی گفت: مشکل اصلی ترخیص کالا در بنادر کشور به حوزه کالا‌های غیر اساسی و به اصطلاح کانتینری تجاری باز می‌گردد و به طور حتم باید با برنامه ریزی صحیح‌تر از سوی دستگاه‌های ذی صلاح روند ترخیص کالا‌های غیر اساسی از بنادر تسریع پیدا کند.حسینی افزود: فعالان اقتصادی از عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی در تخلیه و بارگیری کالا رضایت دارند.

وی ادامه داد: از آنجا که سازمان بنادر و دریانوردی در جهت تسهیل در ترخیص کالا عمل می‌کند، ضرورت دارد که سایر ارگان‌ها نیز چنین همکاری را داشته باشند.

عضو کمیسیون حمل و نقل، لجستیک و گمرک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاکید کرد: واردات کالا به کشور جریان مناسبی دارد و این نشان دهنده گفتمان خوب سازمان بنادر با بنادر سایر کشور‌ها است.

► ۹۱ میلیارد دلار خانه بی‌استفاده در ایران وجود دارد!
سیب‌زمینی را از کشاورزان چقدر می‌خرند؟ ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 344 مهمان آنلاین داریم