توزیع کالای اساسی ویژه ایام محرم و صفر

چهارشنبه ، 13 شهریور 1398 ، 14:45

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از تسنیم، یداله صادقی در مصاحبه با رادیو افزود: این اقلام شامل چهار هزار و 800 تن برنج هندی 1121، دو هزار و 411 تن شکر تولیدی داخل، چهار هزار و 822 تن روغن نباتی، 161 تن چای، یک هزار و 607 تن گوشت منجمد گوساله وارداتی و 804 تن گوشت مرغ منجمد است. وی اظهارداشت: قیمت برنج هندی به ازای هرکیلو گرم شش هزار و 500 تومان، شکر سه هزار و 250 تومان، گوشت گوساله برزیلی شامل گردن، ران و سردست بسته به هر قطعه بین 47 تا 52 هزار تومان، گوشت مرغ منجمد به ازای هر کیلوگرم 12 هزار و 500 تومان، روغن نباتی 15 درصد زیر قیمت روی جلد در دو حلب 5 و 16 کیلویی و چای خارجی به ازای هر نیم کیلو 28 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: هیئت های مذهبی و مساجد شهر تهران برای دریافت سهمیه کالاهای اساسی باید به فروشگاه های زنجیره ای سپه واقع در خیابان کارگر جنوبی (میدان حر)، خیابان پاسداران (خیابان شهید ناطق نوری) و کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج مراجعه کنند. وی افزود: گوشت و مرغ از طریق فروشگاه های زنجیره ای سپه توزیع نخواهد شد بلکه از مسیر شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران توزیع می شود.

صادقی بیان داشت: دو سردخانه یکی «هشت شهریور» واقع در جاده کرج و دیگری «حکیمیه تهران پارس » در شرق تهران و همینطور یک شعبه هم برای مصارف کمتر از 200 کیلو گرم در «ملاصدرا » در نظر گرفته شده است. وی گفت: هماهنگی های لازم برای توزیع این اقلام در ستاد تنظیم بازار تهران با سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز هماهنگی امور مساجد استان انجام شده است. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران افزود: هیئت های مذهبی و مساجد واقع در شهرستان های استان نیز با مراجعه به اداره های صنعت، معدن و تجارت، تبلیغات اسلامی و مرکز هماهنگی امور مساجد می توانند سهمیه خود را با همین قیمت ها دریافت کنند.

► کارت سوخت به کدام خودروها تعلق نمی‌گیرد؟
قیمت کالاها ربطی به نوسان نرخ ارز ندارد ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر