بنر

مواد اولیه برای فولادی‌ها در حکم اکسیژن است

شنبه ، 13 مهر 1398 ، 14:49

فرزاد ارزانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در حاشیه این کنفرانس در جمع خبرنگاران گفت: در ارتباط با مسئولیت‌های اجتماعی در زمینه نوسازی و ساخت مدارس، کمک به زندانیان جرائم غیر عمد، حمایت از نخبگان، مقابله با بحران ها، تکریم ارباب رجوع فعالیت داریم و با هلال احمر کمیته امداد، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و...نیز برای توسعه فعالیت‌های اجتماعی همکاری داریم. ارزانی گفت: به دنبال این هستیم که برای سال‌های آینده همچنان تعامل خوبی داشته باشیم و ارتباطات خود را منسجم کنیم. وی با اشاره به اهمیت مباحث دیجیتال و شبکه اجتماعی گفت: از نتایج هفتمین سمینار ملی حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی برای توسعه فولاد هرمزگان استفاده خواهیم کرد.

ارزانی در ارتباط با اخذ عوارض ۲۵ درصدی از صادرات مواد معدنی گفت: این عوارض برای صنایع معدنی مشکل ایجاد کرده است. فولاد هرمزگان ۴ هزار نفر نیروی مستقیم در مجتمع خود دارد و در ارتباط با صنایع بالادستی و پایین دستی با بیش از ۷ هزار شغل درگیر می‌شوند. هرگونه تصمیم گیری‌ها در زمینه فولاد بر اشتغال این افراد تاثیر می‌گذارد. وی با بیان این که مواد اولیه برای ما معدنی‌ها در حکم اکسیژن است و افزود: قبل از خام فروشی باید مطمئن باشیم که هیچ واحدی بدون مواد اولیه باقی نمانده است و مازاد آن صادر شود.

مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: افزایش سرمایه‌گذاری و شناسایی پهنه‌ها امروز یکی از برنامه‌های مفید ایمیدروست‌. وی با بیان این که در فولاد هرمزگان از سال ۹۲ کمیته بومی‌سازی ایجاد کردیم، گفت: بومی‌سازی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ماست و بعد از تحریم‌ها به این موضوع بیشتر پرداختیم. از جمله مهم‌ترین برنامه‌های ما همکاری با دانش‌بنیان‌ها در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات فولادی است که در این زمینه موفق بوده‌ایم.

► بررسی چشم‌انداز درآمدهای نفتی در مجلس با حضور زنگنه
تحلیل بازار مسکن در میانه امسال ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر