خرید رولزرویس فانتوم با قیمت سوناتا

چهارشنبه ، 24 مهر 1398 ، 13:29

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از اقتصادنیوز، اگر در سال 2007 برای خرید یک رولزرویس فانتوم به شوروم این شرکت مراجعه می کردید با توجه به سطح آپشن ها باید مبلغی در حدود 350 هزار دلار را برای یک فانتوم پرداخت می کردید. اما حالا یک فانتوم مدل 2007 با کارکردی در حدود 7 هزار کیلومتر را در آمریکا با قیمت پایه ی 42 هزار دلار می شود خرید. اگر با دلار 11 هزار تومانی حساب کنیم چنین مبلغی در کمتر از 600 میلیون تومان خواهد شد که در ایران به این پول یک هیوندای سوناتا هیبریدی هم نمی شود خرید.

رولزرویس فانتوم بر اساس آگهی این فانتوم، این خودرو از نوع دارای فاصله ی محوری زیاد است و تودوزی سفارشی بسیار خاصی هم دارد. بدنه ی این خودرو نیز دو رنگ بوده و بخش پایینی آن به رنگ نقره ای است. در کنار این رنگ بدنه ی خیلی زیبا رینگ های 21 اینچی کرومی نیز زیبایی خارجی خودرو را دو چندان کرده اند.

با باز کردن درها متوجه خواهید شد که زیبایی واقعی درون خودروست جایی که شاهد استفاده از بهترین چرم با رنگ سفید و کفپوش های بنفش رنگ هستیم. همچنین تزیینات چوبی بسیار زیبا نیز درون کابین به وفور دیده می شوند. برای سرنشینان عقب این خودرو میز غذاخوری تا شونده، یخچال، استراحتگاه پا، آینه و نمایشگر مجزا وجود دارد. بر اساس آگهی این رولزرویس فانتوم فقط دو صاحب تا کنون داشته است.

► بررسی غلتان بودجه ۹۹ و ۱۴۰۰ در مجلس
استاندارد لبنیات ایران به سطح اتحادیه اروپا رسیده است ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر