بنر

ابهام در تعداد واحد‌های طرح ملی مسکن

چهارشنبه ، 29 آبان 1398 ، 15:04

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از تسنیم، حسام عقبایی اظهار کرد: متاسفانه دولت یازدهم و دوازدهم کار اجرایی و عملیاتی موثری در بخش مسکن کشور انجام نداده است.وی با اشاره به طرح دولت برای تولید مسکن در کشور، ادامه داد: در کمتر از دو سال باقیمانده نیز وقت کافی برای اجرای طرح ملی مسکن نداریم و با توجه به زیرساخت‌های موجود به نظر می‌رسد این طرح چندان اجرایی نخواهد شد. وی بیان کرد: از چند ماه قبل هم وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده که می‌خواهیم ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تولید کنیم، الان دوباره می‌گویند می‌خواهیم ۴۰۰ هزار واحد در قالب طرح ملی تولید کنیم.

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با طرح این پرسش که آیا این ۴۰۰ هزار واحد همان ۴۰۰ هزار واحد است، گفت: اگر همان ۴۰۰ هزار واحد است که فقط اسم آن تغییر کرده است، اگر اینگونه نیست که مجموعا ۸۰۰ هزار واحد مسکن می‌شود.

عقبایی تاکید کرد: باید ابهامات موجود برطرف شده و مشخص شود که قرار است ۴۰۰ هزار واحد ساخته شود یا ۸۰۰ هزار واحد. وی ادامه داد: این‌گونه به نظر می‌رسد که طرح دولت برای ساخت مسکن روی کاغذ و نقشه باقی خواهد ماند و در مدت کوتاه باقیمانده از عمر دولت دوازدهم به سرانجام رساندن طرح مذکور بعید است. وی یادآور شد: متاسفانه دولت در شش سال گذشته نتوانسته در حوزه مسکن موفق عمل کند.

► معاملات مسکن کاهش یافت
پیش بینی بازار مسکن تا پایان سال جاری ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر