آغاز ثبت نام مسکن ملی پنج استان از ۱۶ آذر

چهارشنبه ، 13 آذر 1398 ، 15:56

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایرنا، محمود محمودزاده گفت: با هدف جبران وقفه در ثبت نام مسکن ملی، ظرفیت جدیدی برای ثبت نام ایجاد شده است.وی گفت: براین اساس علاوه بر سه استانی که از قبل در نوبت ثبت نام بودند دو استان دیگر هم وارد فرآیند ثبت نام و شناسایی متقاضیان می‌شوند. معاون مسکن و ساختمان وزارت راه گفت: علاوه بر چهارمحال و بختیاری، یزد و همدان، ثبت نام از متقاضیان استان‌های کرمانشاه و خوزستان هم انجام می‌شود.

وی از تغییر گروه‌بندی استان‌ها خبر داد و گفت: از ۱۶ آذر به بعد ثبت نام‌ها از گروه‌های سه تا چهارتایی به گروه‌های پنج تا ٦ تایی تقسیم‌بندی می‌شود و بعد از مهلت سه روز، ثبت نام پنح استان دیگر اعلام می‌شود. بر اساس توضیحات معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی تا پایان آذر ماه ثبت نام مسکن ملی در تمام استان‌ها تمام می‌شود.

محمودزاده در زمینه ثبت نام تهرانی‌ها در مسکن ملی گفت: تا پایان آذرماه ثبت نام منقاضیان تهرانی هم برای مسکن ملی انجام می‌شود. وی گفت: تلاش می‌شود بیشترین ظرفیت را برای تهران ایجاد کنیم و بر همین اساس ثبت نام تهرانی‌ها در سامانه تاکنون به تعویق افتاده، اما درآذر ماه جاری انجام می‌شود. معاون وزارت راه وشهر‌سازی تصریح کرد: اکنون و در مرحله نخست ثبت نام مسکن ملی؛ هیچ ثبت نامی برای طرح‌های مشارکتی مسکن (مثل مسکن تهرانسر) انجام نمی‌شود و ثبت نام فعلی مربوط به طرح‌های واگذاری ٩٩ ساله زمین است.

► اوضاع قیمت خودروهای داخلی
ورود سهام عدالت به بازار سرمایه به کجا رسید؟ ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر