بنر

تاکسی‌ها ۴۰۰ لیتر بنزین می‌گیرند؟

چهارشنبه ، 30 بهمن 1398 ، 14:27

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فاطمه‌ کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به اختصاص ۴۰۰ لیتر بنزین یارانه‌ای در اسفند امسال و فروردین ۹۸ به تاکسی‌های بین شهری گفت: درحال‌حاضر این خبری که در فضای مجازی منتشر شده به شدت تکذیب می‌شود. او ادامه داد: اگر سهمیه‌ای به عنوان بنزین نوروز یا نوعی دیگر باشد از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اطلاع رسانی می‌شود.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به اینکه مدیر کل مسافر بری سازمان راهداری کشور این خبر را تایید کرده است، اضافه کرد: در واقع تصمیم گیرنده اصلی تخصیص سوخت به عهده شرکت پخش فرآوردهای نفتی است به طوری که باید وزارت کشور تایید نهایی را ابلاغ کند و بلافاصله ما هم اجرا می‌کنیم.

کاهی با اشاره به شایعاتی در خصوص تک نرخی شدن قیمت بنزین گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی این موضوع را تکذیب می‌کند و به عنوان شرکت مجری، مصوبه‌ای در این زمینه به ما ابلاغ نشده است. وی در مورد سامانه برای ثبت نام افراد متقاضی سرانه سوخت خانوار گفت: این موضوع در حوزه اختیارات و وظایف شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیست و سهمیه سوختی از جانب این شرکت از طریق هیچ سامانه‌ای به عنوان سهمیه سرانه خانوار، سوخت تخصیص داده نمی‌شود.

► اختلاف نظر ۴ سازمان بر سر ذرت های آلوده
نقشه راه برای یک خانه تکانی بی دردسر و کم هزینه! ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر