تمام بیمه های عجیب و غیر عادی دنیا/ بیمه عشق! و...

سه شنبه ، 23 شهریور 1389 ، 12:55

 

به گزارش بانکی دات آی آربه نقل از جهان  اگر تمام دنیا را هم بگردید باز عجیب تر و غیر عادی تر از بیمه عشق (!) "جک کامپکس" پیدا نخواهید کرد. این میلیونر آمریکایی عشقش به همسرش را 20 میلیون دلار بیمه کرده است. با این بیمه شرکت بیمه "کارپنتر" مجبور است همیشه مراقب احساسات عاشقانه آقای کمپکس به همسرش باشد. اما این تنها بیمه عجیب در دنیا نیست...

با ارزشترین سبیل دنیا

 

"مه ری هیوز"بازیکن موفق کریکت استرالیا به شدت به سبیلهای پر پشت و بلند خود علاقه مند است .وی وقتی که در برابرتهدیدات گروههای مافیایی مبنی بر حمله به وی و قیچی کردن سبیلش قرار می گیرد اولین کاری که به ذهنش می رسد بیمه کردن سبیلهایش به مبلغ 370 هزار دلار است. تا این لحظه هیچ اتفاقی که باعث شود شرکت بیمه کننده سبیل او متحمل پرداخت این هزینه شود برایش رخ نداده است اما وی هنوز معتقد است که بیمه کردن سبیلهایش از بیمه کردن خانه اش مهم تر است.

تنها گنجینه ای که در تمام عمر دارم
شاید یک تعجب ساده و آهی از سر اینکه امان از دست این پولدارها تنها عکس العمل کارمندان شرکت بیمه ای بود که "شیخ رشید الخلفی" برای بیمه کردن باغچه حیاط خانه اش به آن مراجعه کرده بود. یک میلیون دلار آمریکا هزینه این بیمه عجیب بود. اما سالها بعد از مرگ الخلفی فرزندان او به طور کاملا اتفاقی متوجه می شوند که صندوقچه ای در زیر خاک باغچه شان مدفون شده است. به تصور اینکه به خاطر یک گنج گرانبها پدرشان باغچه را با این قیمت گزاف بیمه کرده است در صندوق را باز می کنند اما تنها چیزی که در آن صندوقچه مشاهده می کنند عکس پدر و مادر بزرگشان به همراه برگه ای بود که روی آن نوشته شده بود: عکس پدر و مادرم،تنها گنجینه ای که در تمام عمرم دارم.

نابغه پول دوست
وقتی سازمان جهانی نوابغ ریاضی "یان دالبوی " دانمارکی را به عنوان نابغه ریاضی معرفی کرد تقریبا تمام ادارات و سازمانهای کپنهاک به دنبال استخدام او بودند.اما یان که در خانواده فقیری بزرگ شده بود در برابر تمام پیشنهادات یک شرط بزرگ علاوه بر دستمزد بالا گذاشت و آن بیمه کردن او تا سه نسل بعد از خودش بود. در نهایت شرکت مخابرات دانمارک برنده استخدام وی شد البته با بیمه ای که از پسر تا نوه و نتیجه اش در آینده مدیون او خواهند بود.

پاهای طلایی

 

 

وقتی کسی در دنیا وجود دارد که برای بازی در فوتبال میلیونها دلار دستمزد می گیرد دیگر تعجب ندارد که پاهایش به عنوان گرانقیمت ترین بیمه های جهان بیمه شود. چند سال قبل وقتی پاهای "کریستیانو رونالدو" در یک بازی مصدوم شد یک شرکت بیمه بهترین شیوه تبلیغ را در بیمه کردن پاهای این بازیکن فوتبال دید.144 میلیون دلار هزینه بیمه پاهای اوست تا دیگر نگران قلم شدن پاهایش در مسابقات فوتبال نباشد.

زبان سرخی که سرسبز را گرانقیمت کرد

کارخانه قهوه سازی "کاستا کافی" که یکی از معروفترین شرکتهای قهوه سازی در جهان است کارمندی را در استخدام خود دارد به نام " جنارو پلیچیا" که کارشناس چشیدن قهوه در این شرکت است.او بعداز 10 سال چشیدن دهها هزار قهوه به راحتی می تواند تنها از طریق زبانش کیفیت و تفاوت قهوه ها را از هم تشخیص دهد.زبان 7 سانتی متری او به مبلغ 14 میلیون دلار بیمه شده است که دقیقا یک چهارم در آمد سالانه شرکت قهوه سازی کاستا است.

خبرهای منتخب بانکی دات آی آر :

*=======================*

چند توصیه به آقایی که پول خوب میگیره چون حقشه !

زمين‌خوارانی که زنداني آزاد مي‌كردند!

ستاره‌های سینمایی در عالم سیاست (+عکس)

رتبه بندی بانک های خصوصی ازنظر سود آوری

اثبات بی طرفی/سوئیس حساب ایرانی ها را مسدود کرد

100 هزار شِكِل هزينه سالانه بَزَك نتانياهو!

گزارش تصویری/ هنوز هم دود از کنده بلند می شه!

اسامی موسسات اعتباری بدون مجوز

چرا چپ دست‌ها پولدار ترند؟!

زمان حذف یارانه نان

ماراتن بین‌بانکی در یارانه‌ها

وقتی همه خوابیم / راهزنان اینترنتی در پوشش بانک سامان!+تصویر

در کافی نت ها مراقب این قطعه باشید + عکس

10 دزدی از مشهورترین دزدی های جهان

► جذابترین رشته برای دختر,پسرها
10 ایده ی جالب و عجیب که میلیونر ساختند - 2 ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر