استخدام کلیه مقاطع تحصیلی در سازمان سما(دانشگاه آزاد)

دوشنبه ، 10 آبان 1389 ، 11:39

 

 

 

======================================================

 

.:: کارجویان محترم برای ثبت رزومه خود در "بازار کار" سایت بانکی اینجا کلیک کنید ::.

.:: برای اطلاع از اخبار مهم استخدامی در خبرنامه سایت عضو شوید .::

.:: سایر استخدام ها را اینجا ببینید.::

 

=======================================================

سازمان سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامي جهت تكميل كادر اداري، مالی، آموزشي، فرهنگی، پژوهشي و خدماتی مورد نیاز خود در مدارس، آموزشكده هاي فني و حرفه اي، حوزه دبیرخانه های مناطق و معـاونت امور سمـا واحدهاي تابعـه تعـداد محدودي نيروي انساني زن و مرد را با شرايط زير جهت اشتغـال به صورت قراردادي تمام وقت دعوت به همكاري مي نمايد. داوطلبان مي توانند پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعلام شده نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی حداکثر تا تاریخ 89/8/20اقدام نمایند.شرايط داوطـلبان :

1- مسلمان يا متدين به يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران (مسيحي، زرتشتي، كليمي).

2- اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و اصل ولايت فقيه.

3- دارا بودن كارت پايان خدمت يا معافيت دائم از خدمت نظام وظيفه براي آقايان.

4- نداشتن تعهد استخدامي به وزارتخانه ها و سازمان هاي دولتي و غير دولتي.

5- حداكثر سن داوطلبان در تاريخ 89/12/29 نبايد بيش از 35 سال باشد.

تبصره ـ مدت خدمت وظيفه عمومي و يا حضور در جبهه و دوران اسارت آزادگان سرافراز یا سوابق خدمت تمام وقت در سازمان سما حداکثر تا 5 سال به سقف سنی اضافه شود.

6- نداشتن سوء پيشينه و اعتياد به مواد مخدر و استعمال دخانيات.                                                                   

7- برخورداري از سلامت جسمي و رواني كامل (نداشتن معلولیتی که مانع انجام وظیفه در شغل مورد درخواست باشد).

8- داشتن حداقل معدل كل 14 برای کلیه مقاطع تحصیلی شامل دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس.

تـذكر: در موارد ذیل علاوه بر شرایط بالا، برخورداری از شرایط زیر نیز برای داوطلبان الزامی است.

الف-  برای داوطلبان کد شغلی 313 (تلفنچی)، 316 (نگهبان)، 317 (راننده) داشتن حداقل نمره انضباط 18.

توجه: انجام دوره خدمت نظام وظیفه در یکی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای متقاضیان شغل نگهبان.

ب- برای داوطلبان کدهای شغلی 311 (آشپز) و 312 (کارگرآشپزخانه) نمره انضباط 18 و حداقل مدرک تحصیلی سوم راهنمایی و یا دیپلم با معدل 12 و برای داوطلبان کدهای 314 (خدمتگزار،سرایدار) و 315 (باغبان) نمره انضباط 18 با مدرک تحصیلی سوم راهنمایی یا دیپلم.

9- مرتبط بودن رشته تحصيلي آخرین مدرک تحصیلی با شغل مورد نظر داوطلبان طبق جدول عناوين مشاغل به ترتيب اولويت رشته ها.

10- متقاضیان باید جهت همکاری در واحد مورد تقاضا یکی ازشرایط زیر را داشته باشند:

الف- محل تولد وی شهر مورد تقاضا و یا متولد یکی از شهرهای استان مورد تقاضا باشد.

ب- سکونت حداقل به مدت 3 سال در شهرستان مورد تقاضا (هم اکنون نیز ساکن محل باشد).

ج- همسرکارکنان دولت (لشکری ـ کشوری) که به تبع همسر خویش ساکن شهری شده باشد باید همسرشان بومی آن شهر باشد و در آن شهر سکونت داشته باشد.

11- توانايي كار با رايانه (نرم افزار Office (Word, Excel,…)) براي كليه داوطلبان الزامي است به استثناي مشاغل كد هاي 311، 312، 314، 315، 316 و 317، مدارك لازم در هنگام مصاحبه اخذ خواهد شد.نحوه  ثبت نام اولیه :

1- تکمیل کامل و دقیق فرم ثبت نام درپایگاه اطلاع رسانی سازمان سما به آدرس www.sazman-sama.com

2- پرداخت وجه ثبت نام اولیه به مبلغ 30.000 ریال به صورت اینترنتی، راهنمای فایل پرداخت درآدرس www.sazman-sama.com قابل مشاهده است.

3- تأیید مندرجات فرم تقاضا.

توجه: درصورت عدم پرداخت وجه ثبت نام و یا کامل نبودن اطلاعات خواسته شده فرم ثبت نام، پرونده مورد بررسی قرار داده نخواهد شد.شـيوه انتخاب :

مرحله اول: سازمان از بين داوطلبان واجد شرایطی که بر اساس شرایط زیر دارای امتیاز بیشتری باشند، افراد را در چند برابر نیاز جهت انجام مصاحبه بومی (محلی) در شهرهای مورد تقاضا اعلام و دعوت خواهد نمود.

الف- بالاترین میانگین معدل مقاطع تحصیلی (دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس) و همچنین بالاترین معدل آخرین مدرک تحصیلی.

ب- رشته های تحصیلی که به ترتیب اولویت برای هر شغل در جدول عناوین شغلی تعیین شده است.

ج- بومی و مدت زمان ساکن بودن افراد در شهرهای مورد تقاضا.

مدارک لازم :

پس از اعلام اسامی حائزین شرایط در مرحله اول داوطلب می بایست مدارک زیر را تکمیل و جهت شرکت درجلسه مصاحبه به واحد مورد تقاضا مراجعه نمایند.

الف- اصل و تصویر مدارک تحصیلی که در فرم تقاضای ثبت نام درج نموده است.

1- سوم راهنمایی 2- دیپلم 3- فوق دیپلم 4- لیسانس 5- فوق لیسانس 6- دکتری

توجه: تصویر ریز نمرات دروس گذرانده شده دوره های تحصیلی راهنمایی و دیپلم (سالهای آخر) الزامیست.

ب- اصل و تصویر پشت و روی کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم.

ج- ارائه مدارک مثبته دال بر بومی و ساکن بودن (بند 10 آگهی).

د- اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه (درصورت داشتن توضیحات تصویر صفحه مربوطه ضمیمه گردد).

ﻫ- اصل و تصویر گواهی نامه رانندگی برای متقاضیان شغل رانندگی.

و- برای متقاضیان شغل آشپزی و یا کارگر آشپزخانه ارائه گواهی سابقه کار الزامیست.

ز- ارائه مدارک مثبته مبنی بر تأیید خدمت در جبهه، مدت اسارت، فرزند شهید برای افراد مشمول.

ح- پرداخت هزینه مصاحبه مرحله اول به مبلغ 70.000 ريال به صورت اینترنتی (پس از دریافت تأییدیه توسط بانک پرینت تهیه و به همراه سایر مدارک خواسته شده ارائه شود).

مرحله دوم: از افراد پذیرفته شده در مصاحبه محلی تا 3 برابر نیاز بر اساس امتیازات مکتسبه جهت شرکت در مصاحبه های تخصصی و عقیدتی و طبق برنامه تنظیمی دعوت به عمل خواهد آمد که ایشان می بایست با در دست داشتن مدارک فوق الذکر و پرداخت مبلغ 100.000 ريال بابت هزینه مصاحبه مرحله دوم که به صورت اینترنتی واریز خواهد شد در محل مصاحبه حضور به هم رسانند (پرینت پرداخت به همراه سایر مدارک ارائه گردد).

مرحله سوم: افرادیکه امتیازات لازم را کسب نموده اند بر اساس سایر ضوابط و شرایط اعلام شده و نیاز واحد مربوطه جهت طی دوره آموزشی بدو خدمت معرفی می گردند.

تذکر: 50% هزینه های دوره های آموزشی از اولین حقوق دریافتی افرادی که دوره را با موفقیت طی نموده و استخدام می شوند کسر خواهد شد و ضمناً افرادی که پس ازطی دوره از استخدام در سازمان سما منصرف می شوند مکلفند کلیه هزینه های دوره و سایر هزینه های مربوط را پرداخت نمایند که بدین منظور تضمین های لازم قبل از شرکت در دوره از کلیه افراد اخذ خواهد شد.

توجه : شرکت در دوره آموزشی بدو خدمت به منزله پذیرش نهائی افراد تلقی نخواهد شد و داوطلبان طبق ضوابط و مقررات در صورت موفقیت در دوره و بر اساس نیاز واحد به همکاری دعوت خواهند گردید.

- پذیرش و بکارگیری افراد پس از طی مراحل فوق منوط به میزان پذیرش تعداد دانش آموزان و یا دانشجویان در واحد متقاضی بوده و در غیر اینصورت سازمان تعهدی در جذب پذیرفته شدگان نخواهد داشت لیکن هزینه های پرداختی فرد پذیرفته شده مسترد خواهد شد.

- کلیه افرادی که هم اکنون بر طبق مجوزهای سازمان سما به صورت قراردادی موقت همکاری می نمایند در صورت داشتن شرایط و اعلام نیاز واحد به رسته شغلی آنها و تمایل به ادامه همکاری در سازمان سما لازم است با تکمیل فرم ثبت نام در این طرح شرکت نمایند. ودرصورت عدم شرکت ادامه همکاری آنان میسر نخواهد بود.

نکات قابل توجه در هنگام تکمیل فرم تقاضا:

1- چنانچه به مراکز خصوصی یا کافی نت ها جهت تکمیل فرم مراجعه می نمائید، رأساً اقدام به تکمیل فرم کنید زیرا مسئولیت هرگونه اطلاعات غلط در فرم تکمیلی بر عهده شما خواهد بود.

2- پس از تکمیل فرم تقاضا قبل از اقدام به تأیید اطلاعات مندرج، آن را مجدداً مطالعه نموده و در صورت اطمینان از مندرجات، آن را تأیید نمایید.

تذکرات مهم:


1- چنانچه داوطلبي درفرم تقاضا اطلاعات نادرست (سهوی یا عمدی) درج نموده باشد و در روز مصاحبه پس از تطبیق مدارک وی این موضوع محرز گردد از شرکت در جلسه مصاحبه محروم خواهد شد و مسئولیت آن برعهده وی خواهد بود

2- داوطلبان می بایست در روز مصاحبه کلیه مدارک خود را به همراه داشته باشند در غیر اینصورت هیچ عذری از آنان پذیرفته نخواهد شد.

3- هر داوطلب حق ثبت نام فقط در یک شغل و یک شهر را با شماره ملی خواهد داشت، چنانچه داوطلبی اقدام به دو بار ثبت نام کرده باشد در هر مرحله از طرح حذف درخواست خواهد شد.

4- در استخدام سازمان انتقال از يك شهر به شهر ديگر وجود ندارد، بنابراين متقاضيان فقط در شهر محل سکونت خود داوطلب شوند.

5- با توجه به عدم استرداد وجه ثبت نام از سوی سازمان داوطلبان محترم توجه نمایند در صورت داشتن ضوابط مندرج دراین آگهی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

6- افرادي كه قبلاً در واحدهاي تابعه دانشگاه آزاد اسلامي و سما مشغول به كار بوده اند و به علت صدور حكم كميته هاي انضباطي اخراج شـده اند یا به دلیل عدم رضایت از عملکرد قرارداد آنها تمدید نشده و با آنان تسویه حساب شده است نمي توانند در اين طرح شركت كنند.

7- فرزندان شهدا، ایثارگران و فرزندان آنان در انتخاب نهایی و در شرایط مساوی حق تقدم خواهند داشت (با ارائه مدارک معتبر).

8- كساني كه منسوبين آنها در استخدام حوزه سما و واحد دانشگاه آزاد اسلامي محل خدمت باشند نمي توانند متقاضي استخدام در آن شهرستان باشند ليكن درخواست استخدام آنان براي ساير شهرستانهاي استان مجاز مي باشد. به عنوان مثال اگر متقاضي يكي از بستگان وي در حوزه واحد دانشگاه دزفول يا معاونت سما واحد مذكور و مراکز آموزشی تابعه مشـغول به كار مي باشد، اجازه ثبت نام جهت مشاغل حوزه معاونت سما، مدارس و آموزشكده هاي تابعه دزفول را نخواهد داشت.

منسوبين شامل: پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و فرزندان آنان؛ فرزند و همسر و فرزندان وي؛ عمو، عمه، خاله، دائي و همسر و فرزندان آنان، نسبت هاي مذكور مربوط به فرد پذيرفته شده و همسر وي با كارمند و همسر کارمند مي باشد.

9- اطلاعيه مربوط به پذيرفته شدگان مرحلة اول جهت شركت در مصاحبة بومي (محلي) در دهه سوم آبان ماه 89 در سايت سازمان به آدرس www.sazman-sama.com اعلام خواهد شد.

10- از پذيرفته شدگان مرحلة دوم به منظور شركت در مصاحبه عقيدتي و تخصصي شغلي در دهه دوم آذر ماه 89 دعوت (کتبی یا تلفنی) به عمل خواهد آمد.

11- در مرحلة سوم از پذيرفته شدگان دردهه اول دی ماه 89 توسط واحدهاي مربوطه به صورت كتبي دعوت به عمل خواهد آمد تا در دورةآموزشي بدو خدمت كه در دهه دوم دی ماه برگزار خواهد شد شركت نمايند و در صورت موفقيت در دوره با توجه به موارد مطروحه در شیوه انتخاب و به شرط دایر بودن واحدهای آموزشی سما (آموزشکده ـ مدارس سما)  به صورت قراردادي به کار گمارده خواهند شد و در صورت نیاز بنا به تشخیص سازمان نسبت به جابجایی آنان درسطح مناطق تابعه سازمان اقدام میگردد؛ شایان ذکر است سازمان افراد را بصورت قرارداد شش ماهه بکارگیری خواهد نمود، این قرارداد در صورت رضایت واحد مورد تقاضا از عملکرد وی تمدیدخواهد شد.

12- افراد پذیرفته شده نهائی، متعهد خواهند شد که در صورت نیاز سازمان به همکاری آنها و رضایت از خدمت حداقل مدت پنج سال با سازمان و در واحد سمائی که پذیرفته شده اند همکاری نمایند؛ چنانچه در خلال این مدت فرد پذیرفته شده از کارایی لازم برخوردار نبوده و به دلایل دیگر به همکاری وی نیاز نباشد سازمان می تواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید و فرد پذیرفته شده حق اعتراض نخواهد داشت.

13- کلیه داوطلبان در صورت تمایل می توانند هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد خود را از طریق ایمیل سازمان به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید ارسال نمایند تا پاسخ لازم در اسرع وقت به نشانی آنان ارسال شود.

با حضور درتالار گفتگوی بانکی در مباحث و مسائل اقتصادی کشور شرکت کنید

1000 عضو در حال تبادل نظر در این انجمن هستند


خبرهای منتخب بانکی دات آی آر :

*=======================*

نحوه محاسبه سرعت واقعی اینترنت

گردشگری/ مراغه, شهری تاریخی دردامان سهند

۱۰ هزار تومانی؛اسکناس شایعه ساز!

من آن زمان 11 سال داشتم آقای جعفریان !

جام زهری که بانک ملت به کام مشتریانش می ریزد

ما واین سراب بانکداری الکترونیک

مدير بانک مرکزي ونزوئلا يک ايراني الاصل است!

راهکارهایی برای برخورد با شوهر بیکار

راهکارهای جالب برای اینکه توریست شهر خود باشید

گردشگری/ آبشار زيباي «لاتون» در گيلان+تصویر

فعلا شکلات بخورید تا مشکلات اقتصادی برطرف شود

شگردهای کلاهبرداری اینترنتی

چرا همیشه صورت مساله را پاک می کنیم؟

مطمئن ترین بانکهای دنیا

گردشگری/آشنایی با غار بره زرد ایلام

نتیجه ی یک تحقیق جالب در خصوص اخلاق کاربران فیس بوک

گزارش تصویری / نیشابور ؛ شهری از دل تاریخ

آب و برق مجانی ؛ وعده ای در آستانه ی تحقق ؟

فیلم فیس بوک در صدر فروش قرار گرفت

فناوری / لپ تاپی جدید شبیه پوشه + عکس

كسري 17 ميليارد دلاري تراز بازرگاني ايران

► حقوق سالانه شاهزادگان آل سعود
تغییر وضعیت بانک ها با شروع هدفمندی یارانه ها ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر