اغفال دختران جوان به بهانه استخدام
سه شنبه ، 3 اسفند 1389 ، 12:42
در تاريخ بيست و چهارم بهمن ماه، کارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي، يک فقره نيابت قضايي که از شيراز ارسال شده بود را دريافت کردند که بر مبناي آن مرد ۴۵ ساله اي با مشخصات اعلام شده به اتهام فريب دختران جوان تحت تعقيب قرار دارد.

متهم تحت تعقيب با معرفي خود به عنوان مدير کارخانجات صنعتي در تهران و کرج چند دختر جوان را به بهانه ازدواج و استخدام در کارخانجات فريب داده و پس از ارتکاب جرايم متعدد متواري شده است اما براساس تحقيقات انجام شده احتمال مي رود اين مرد به مشهد گريخته باشد.

اخبار مرتبط / ادامه خبر پس از لینکهاکارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي احتمال دادند که ممکن است متهم مذکور در يکي از هتل ها و يا مهمانپذيرهاي مشهد، اقامت گزيده باشد. در تحقيقات مشخص شد که او از چند روز قبل در يکي از مهمانپذيرهاي مشهد اقامت دارد بنابراين آن ها با تحت نظر گرفتن متهم فراري متوجه شدند که وي با دختر جوان ديگري نيز قرار ملاقات گذاشته است.

کارآگاهان هنگامي که او در حال گفت وگو با دختر جوان بود ، وي را دستگير کردند.

وي خود را بي گناه نشان مي داد و چنين وانمود مي کرد که از هيچ چيز اطلاعي ندارد اما دختر جواني که در حال گفت وگو با متهم بود به کارآگاهان گفت: او خود را مهندس معرفي کرد و گفت: چندين کارخانه صنعتي دارد.

 

پربازدیدترین اخبار بانکی:

===============

 

► بانک حکمت ایرانیان
استخدام کارشناس دامپروری ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 312 مهمان آنلاین داریم