طنز/ ماجراهای تخم مرغ اصیل پارسی

پنجشنبه ، 12 اسفند 1389 ، 09:15

 

آلودگی هوای تهران به مرغ های اصیل و طنی هم رحم نکرد و بروز عارضه تنفسی ایشان را به کام مرگ می کشاند. اما فاجعه انسانی که دل ایرانی ها را به درد آورد !ماجرای مقطوع النسل شدن این موجودات بی نوا بود که خسارات زیادی به جیب خانواده های ایرانی وارد کرد.

به گزارش متخصص همه فن حریف بانکی دات آی آر قیمت هر شانه تخم مرغ اصیل پارسی تا 5هزار و 800 تومان هم رسید. تا آنجا که عده ای از پدران ایرانی پیشنهاد کردند برای تامین غذای خانواده به مرغان کشور دوست و همسایه! چین متوسل شویم.

اما از آنجا که این بار مساله بسیار پیچیده و حیثیتی است پاره ای از افراد با غیرت استفاده از تخم مرغ های اجنبی آن هم از نوع کمونیستی آن را  برنتافته و اعلام کردند:"وارد کردن تخم مرغ از کشور چین برای کشور ما ننگ است و اگر فرهنگ کار به خوبی در جامعه آموزش داده می شد کشور ما با چنین مشکلی مواجه نبود"

در این میان اخبار تاسف بار رسیده از مرغ داری ها نشان می دهد مرغ ها که تاب تحمل این ننگ رانداشته اند دست به خودکشی دسته جمعی زده و اعلام داشته اند با ادامه روند کنونی"  روز خشم مرغ های پارسی " به صورت همگانی برگزار خواهد شد.

خروس های پارسی هم که در چنین مواردی معمولا خویشتن داری پیشه می کنند اعلام هر گونه اظهار نظری را به روزهای آتی موکول نموده اند.

یک کارشناس تیز هوش اعلام داشت که: کم کاری و عدم توجه مرغ های پارسی مارا به چنین وضع تاسف باری دچار ساخته اما ایشان به جای اینکه به فکر عذرخواهی و استعفای دسته جمعی باشند تنها با انجام اقدامات غیر دیپلماتیک بر ادامه روند بحرانی اصرار دارند.

گزارش های رسیده به خبرنگارما از کاهش فشار خون و موجودی جیب سرپرستان خانواده های پارسی حکایت دارد با این وجود مرغان بر ادامه اعتصاب تاکید کرده و اعلام داشته اند تا عذر خواهی مسئولان مربوطه و صدور اعلامیه رسمی عذرخواهی به اعتصاب خویش ادامه خواهند داد.

به نظر می رسد ادامه روندفعلی نتایج مصیبت باری را برای فرهنگ پارسی و صد البته جیب ایرانی به دنبال خواهد داشت.

از این رو از کلیه مرغ های فرهنگ شناس و اصیل کشور آریاییمان درخواست داریم ضمن شکست اعتصاب به سر کارهای خود بازگشته و از هرگونه اقدام انتقام جویانه پرهیز کنند.

اخبار پربازدید سایت بانکی :

===================

 

 

 

► ارائه خدمات خاص در روز تکریم مشتریان بانک رفاه
يورو استات : رشد 24 درصدي مبادلات اروپا با ايران ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر