اختصاصی بانکی/برگزاری آزمون استخدامی بانک آریا در تهران

سه شنبه ، 30 فروردين 1390 ، 14:56

 

آزمون سراسری استخدامی بانک آریا تنها در شهر تهران برگزار می شود و کلیه داوطلبان استخدام برای شرکت در آزمون باید به تهران مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار بانکی دات آی آر یکی از مسئولان استخدامی این بانک ضمن اشاره به مطلب فوق و بیان فقدان امکانات لازم برای برگزاری آزمون استخدامی درمراکز استان ها گفت: بسیاری از سایر بانک ها نیز آزمون های استخدامی خود را در پایتخت برگزار می کنند چراکه مجموعه های تازه تاسیسی مثل ما از زیر ساخت های کافی برای برگزاری آزمون در شهرهای مختلف برخوردار نیستند.

 

براین اساس آزمون استخدامی بانک آریا در سه ناحیه از شهر تهران  شامل :دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز (میدان امام حسین جنب بیمارستان بو علی),مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (شهرک غرب) و دانشکده تربیت معلم(دروازه دولت)  برگزار خواهد شد.

پس از برگزاری آزمون و همزمان با افتتاح شعب سه تا چهار برابر نیروهای مورد نیاز ازمیان پذیرفته شدگان برای مصاحبه تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد. که نهایتا شایسته ترین افراد استخدام خواهند شد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص زمان افتتاح رسمی شعب بانک گفت: به امید خدا در روز 15 اردیبهشت ماه مجوز رسمی شروع فعالیت به بانک داده خواهد شد و به محض تحقق این امر به مرور شعب هم افتتاح خواهد شد.

این مقام مسئول درخصوص مبالغ هنگفتی که برای برگزاری این آزمون دریافت شده اظهار داشت: مبالغی از این دست در مقابل سرمایه اولیه ای که برای تاسیس یک بانک نیاز است بسیار ناچیز بوده و تنها پاسخگوی برخی از نیازهای برگزاری آزمون خواهد بود در حال حاضر کلیه مبالغ در اختیار سازمان سنجش که برگزار کننده آزمون هستند قرارگرفته است.

وی در خصوص دلایل اطلاع رسانی محدود  و نامناسب بانک آریا گفت: بانک آریا در نظر دارد وبسایتی با کلیه امکانات که متفاوت از وبسایت سایر بانک ها و موسسات باشد راه اندازی کند وانشا الله این امر ظرف دو هفته آینده محقق خواهد شد.

منتخب آخبار بانکی دات آی آر:
=================

 

 

► سرمایه گذاری خارجی در چین 33 درصد افزایش یافت
استخدام شرکت تولیدی ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر