باز هم شاهدی برای شکستن کمر تولید+تصویر
يكشنبه ، 16 مرداد 1390 ، 13:13

تخريب قديمي ترين كارخانه چيت سازي ايران آغاز شده و با حضور يك شركت خارجي, ساخت بزرگترين فروشگاه زنجيره اي در جنوب تهران كليد خورد .


به گزارش بانکی دات آی آر ، 5 سال پيش بود كه شهردار وقت منطقه 16 تهران از بازخريدي تمام كارگران يكي از بزرگترين كارنجات چيت سازي در كشور خبر داد و گفت : کارخانه "چیت ری" در جنوب تهران به مجتمع فرهنگی تجاری تبدیل می‌شود.


بر اساس اين گزارش این کارخانه که ‪ ۱۱‬هکتار وسعت دارد، قرار بود كه هفت هکتار آن توسط شهرداری به مجتمع فرهنگی و تفریحی و چهار هکتار دیگر نیز ازسوی بخش خصوصی به مجتمع تجاری تبدیل شود و از اين خبر 5 سال گذشت تا از ماه گذشته تخريب اين كارخانه براي ساخت يك فروشگاه زنجيره اي آغاز گرديد.

حال جاي اين سوال از مسئولان است كه چه عواملي سبب تعطيلي و بيكار شدن هزاران نفر از كارگران پر تلاش اين منطقه محروم شده است .

آيا اگر حمايت از توليد داخلي و كنترل واردات منسوجات از كشورهاي خارجي بالاخص چين انجام مي شد ، باز هم شاهد چنين فاجعه اقتصادي خواهيم بود .

در پايان اگرمجددا مديران اجرايي كشور نخواهند به بحث حمايت از توليد داخل و كنترل واردات محصولات بي كيفيت و ارزان چيني توجهي كنند ، زمان زيادي طول نمي كشد كه بايد دوباره از عكس هاي تخريب كارخانجات ديگري توسط خبرگزاري ها و سايت هاي خبري منتشر گردد.

عکس از آتی

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

================

► 10 توصیه بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک
استخدام شرکت عطر بیک در استانهای قزوین و البرز(مهلت ذکر نشده است) ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 554 مهمان آنلاین داریم