پرداخت 64میلیون یورو تسهیلات به مشتریان تجاری

پنجشنبه ، 24 مرداد 1387 ، 19:50
 
 
مدیر بانک ایران و اروپا گفت: مجموعآ به هر مشتری یا گروههای تجاری 64 میلیون یورو تسهیلات پرداخت می شود که معمولآ بین 6 ماه تا 3 سال این تسهیلات باز پرداخت می شود
.
" هوشنگ قریشی نژاد" با بیان این مطلب اضافه کرد:میزان سرمایه این بانک در حال حاضر 203 میلیون یورو می باشد که این میزان سرمایه به غیر از سرمایه خالص بانک می باشد.

وی گفت: این بانک در حال حاضر به فکر افزایش شعبات خود نیست و فقط کارهای کلان و تخصصی و عمدتآ کارهای کلان انجام می دهد.

قریشی نژاد همچنین افزود:بیشترین فعالیت بانک در حال حاضر حمایت از صادرات و واردات است و بیشترین حمایت این بانک از تولید با نگرش صادراتی می باشد.

وی در خصوص ورود بانک های خارجی به ایران گفت: ورود این بانک ها به بازار بانکی کشور باعث می شود که میزان رقابت بین بانک ها بیشتر شود و هرچه رقابت پذیری بیشتر شود باعث توسعه سیستم بانکی کشور می شود و من به عنوان یک مدیر بانک با ورود این بانک ها موافق هستم.

مدیر بانک ایران و اروپا در خصوص این بانک گفت: بانک ایران و اروپا قبل از انقلاب در آلمان فدرال به عنوان ایران وآلمان ثبت شده بود که بعد از انقلاب سهام بانک توسط بانک هخای داخلی خریداری شد که بیشترین سهامداران این بانک متعلق به بانک های صنعت ومعدن، ملت ، تجارت و 5/2در صد هم به بانک رفاه تعلق دارد.

► بانک ها تا کی وام نمی دهند؟
149 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک تجارت برای توسعه کشور ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر