امضای یادداشت تفاهم همکاری پست‌بانک با ایران خودرو

پنجشنبه ، 24 مرداد 1387 ، 20:30
 
 
یادداشت تفاهم همکاری در زمینه مالی و تسهیلات میان ایران خودرو و پست‌بانک ایران منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی پست‌بانک ایران، در جلسه امضای این یادداشت تفاهم که دکتر منوچهر منطقی مدیرعامل، برزو مختاری قائم مقام اقتصادی و مالی و زارع‌نژاد معاون مالی ایران خودرو و دکتر محمود افضلی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل و آقای روح‌ا... خدارحمی عضو هیأت مدیره، داود آتشک رئیس اداره‌کل حوزه مدیریت، فاتح کیاست مدیر شعب منطقه مرکز تهران محمدرسول علی‌خانی رئیس اداره‌کل روابط‌عمومی و ابطحی معاون اداره کل بازاریابی و تجهیز منابع حضور داشتند، دکتر محمود افضلی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک با ذکر تاریخچه و اهداف فعالیت پست‌بانک بر قابلیت‌ها و ویژگیهای بانک به آحاد مختلف مردم در نقاط شهری و روستایی تأکید کرد.
 
دکتر افضلی ارائه خدمات به مشتریان ایران خودرو و اعطای تسهیلات به آنان را از دیگر خدمات پست‌بانک اشاره کرد و رسالت اصلی پست‌بانک ایران را توسعه خرده بانکداری عنوان نمود.
در ادامه آقای خدارحمی عضو هیأت مدیره به خدمات پست‌بانک در زمینه حسابهای ارزی ، گشایش اعتبار و سایر خدمات ارزی پرداخت و آمادگی بانک را برای عرضه این خدمات به ایران خودرو اعلام کرد.
درادامه آقای کیاست مدیر شعب منطقه مرکز تهران با اشاره به تجربه پست‌بانک ایران در ارائه خدمات به شرکت سایپا از آمادگی لازم برای عرضه خدمات بانکی به ایران خودرو خبر داد و اظهار امیدواری کرد با امضاء تفاهم نامه زمینه تعامل و همکاری بین پست‌بانک ایران و ایران خودرو فراهم شود.
بر اساس این تفاهم‌نامه که به امضای دکتر افضلی و آقای خدارحمی از پست‌بانک ایران و مهندس منوچهر منطقی و آقای برزو مختاری از ایران خودرو رسید، ایران خودرو متعهد گردید نسبت به انتقال بخشی از فعالیتهای مالی خود اعم از ارزی و ریالی به پست‌بانک ایران به میزان یک هزار میلیارد ریال اقدام نماید.
همچنین پست‌بانک ایران متعهد شد که نسبت به پرداخت تسهیلات به متقاضیان خودرو به مبلغ 500 میلیارد ریال در چارچوب مقررات و ضوابط بانکی اقدام کند.
مطابق این تفاهم نامه، ایران خودرو زمینه اختصاص فضایی مناسب جهت ایجاد شعبه برای ارائه خدمات بانکی به ایران خودرو، کارکنان و مشتریان و عموم مردم را مورد بررسی قرار می‌دهد.


► 149 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک تجارت برای توسعه کشور
استخدام در شركت بين المللي انتخاب ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر