هشتاد و شش سال گذشت ...
پنجشنبه ، 15 ارديبهشت 1390 ، 14:24

بانک سپه به عنوان نخستین بانک ایرانی ، امسال هشتاد و هفتمین سال تاسیس خود را جشن می گیرد.

 

 

به گزارش بانکی دات آی آر ، در حالی بانک سپه تبلیغات وسیعی را برای هشتاد و هفتمین سال تاسیس خود تدارک دیده است که سوالات زیادی پیرامون عملکرد این بانک به عنوان نخستین بانک ایرانی وجود دارد.

 

 

1- بانک سپه که نهمین دهه از فعالیت خود را پشت سر می گذارد چه خدمات ویژه ی به عنوان نخستین بانک ایرانی به مشتریان خود عرضه ی کند ؟

2- خدمات الکترونیکی بانک سپه به چه صورت انجام می شود ، آیا مشتریان نخستین بانک ایرانی از خدمات الکترونیکی این بانک رضایت دارند ؟

3- بانک سپه غیر از نخسین بانک بودن - که آن هم چندان مزیتی به حساب نمی آید - چه مزیتی نسبت به سایر بانک های کشور ، مخصوصا بانک هایی که دارای سابقه ی کمتری هستند ، دارد ؟

4- آیا بهتر نیست پرسابقه ترین بانک کشور با 9 دهه فعالیت ، مسائل مهمتر و مزایای کاربردی تری را موضوع بهره ی تبلیغاتی خود قرار دهد ؟

5- نه 87 سال بلکه 870 سال فعالیت هم چندان نمی تواند مشتری امروزی بانک ها را اقناع کند ، آنچه که در بازار رقابتی بانک ها امروز مطرح است ، کیفیت خدمات و سرویس دهی به بهترین شکل به مشتریان است.

 

امیدواریم مسئولان بانک سپه ، در هشتاد و هفتمین سال فعالیتشان علاوه بر بررسی موارد فوق نسبت به نحوه ی فعالیت و خدمات در ادامه ی مسیر پاسخگو باشند.

 

 

► شناسایی باند فساد مالی در بانک مرکزی
استخدام کادر اداری ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 684 مهمان آنلاین داریم