شهرداری نخبگان دانشگاه‌ها را جذب می‌ کند
شنبه ، 13 بهمن 1397 ، 16:04

 

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از بازار کار، عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه سالانه ۷ هزار میلیارد تومان هزینه جاری شهرداری تهران است، گفت: شهرداری سال آینده تعدیل نیرو نخواهد داشت و ما به دنبال جذب نخبگان دانشگاه‌های برتر کشور هستیم.
محمود میرلوحی اذعان داشت، درباره تعدیل نیرو در سال آینده در شهرداری و شورای شهر تهران اظهار داشت: شیوه و نحوه استخدام در گذشته که نیروهای پیمانکار را به شهرداری بیاورند و استخدام کنند، ظلم به شهروندان تهرانی و شهرداری بوده است و ما آن شیوه را قبول نداریم.


وی افزود: در حال حاضر ما به دنبال آن هستیم که بخشی از فضای سبز در محلات را خودگردان کنیم و امیدواریم کارها را بتوانیم برون سپاری کنیم.
وی با اشاره به اینکه سالانه ۷ هزار میلیارد تومان هزینه جاری شهرداری تهران است، گفت: این هزینه‌ها به اندازه ۵ وزارتخانه است.
وی تأکید کرد: ما در سال آینده کسی را بیکار نخواهیم کرد، بلکه تغییر روش و تغییر شغل را برای بعضی از نیروهای شهرداری خواهیم داشت.
میرلوحی ادامه داد: شهرداری تهران قصد دارد در سال آینده فقط نیروهای نخبه دانشگاه‌های برتر را جذب کند و اگر غیر از این اتفاق بیفتد، ظلم به شهرداری تهران است. 
وی گفت: بنده متوجه شوم اگر یک نفر را هم  به غیر از این شیوه داخل شهرداری آوردند، برخورد خواهم کرد.

 

بیشتر بخوانیم:

استخدام های روز- 13 بهمن 97

استخدام های روز- 10 بهمن 97

استخدام های روز- 09 بهمن 97

 

 

► چگونگي نوشتن رزومه کاري
پردرآمدترین مشاغل در ایران ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 397 مهمان آنلاین داریم