افزایش حقوق سال ۹۸ همه مشکلات را حل نمی‌کند
چهارشنبه ، 15 اسفند 1397 ، 17:20

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه افزایش حقوق سال ٩٨ تمام مشکلات را رفع نمی‌کند گفت: باید به فکر ٧۵ میلیون جمعیت دیگر کشور که کارمند و بازنشسته نیستند باشیم.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار ایبِنا با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر افزایش حقوق کارمندان در سال ٩٨، گفت: متاسفانه با توجه به تورم به وجود آمده نمی توان مدعی رفع تمام مشکلات مردم با این مصوبه شد.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصوبه مذکور قدمی در راستای کمک به بهبود وضعیت زندگی مردم بوده است، افزود: این مصوبه می تواند کمک کند تا زندگی کارمندان و بازنشستگان دولتی حداقل عقب تر از سال ٩٧ نباشد.

وی با تاکید بر اینکه ما باید به فکر ٧۵ میلیون جمعیت دیگر کشور باشیم، تصریح کرد: جمعیت کارمند، بازنشسته لشگری و کشوری جمعا ۵ میلیون نفر بیشتر نمی شود و متاسفانه این مصوبه از این حیث تبعیض را هم به ذهن متبادر می کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه افزایش حقوق ها برابر تورم حق قانونی است، گفت: آنچه که لازم است هدایت اقتصاد به سمتی است که قدرت خرید مردم حفظ شده و فضای کسب و کار به نحوی سالم شده و تسهیل شود.

وی ادامه داد: با رونق اقتصادی همه مردم باید بتوانند زندگی قابل قبولی داشته در غیر اینصورت تبعیض هویدا می شود. عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی باید در خصوص حقوق مقرری بگیران خود طرح همسان سازی را در اولویت قرار دهد، گفت: بازنشستگان تامین اجتماعی نیز علاوه بر درصدی که به دریافتی آنها اضافه می شود از آنسو به حق بیمه آنها نیز افزوده می شود، از اینرو طرح همسان سازی باید اجرا شود.

بیشتر بخوانید:


اشتباهی به قیمت از دست دادن اعتماد مشتریان


افزایش حقوق ۴۰۰ هزار تومانی برای تمام کارمندان اعمال می‌شود


کدام کشور‌ها به ایران جنس نمی‌فروشند؟

 

► جزییات افزایش وام ازدواج در سال ۹۸
استخدام های روز- 22 آبان 97 ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 273 مهمان آنلاین داریم