با طرح کیمیا به پرداخت بیشتر آشنا شوید

يكشنبه ، 20 مرداد 1398 ، 13:35

از دیرباز کیمیا دانشی بوده برای تبدیل مس به طلا و ساخت اکسیر جاودانگی ...
کیمیای به پرداخت، فن آوری است برای تبدیل تراکنش های شما به امتیازات با ارزشی که می توانید در جشنواره های فصلی، آنها را با چاشنی شانس خود توام نموده و به خودرو ، شمش طلا، تبلت و ... بدل نمایید. دست آورد عملکرد بیشتر پایانه های فروش شما، کسب امتیاز بالاتر و در نتیجه شانس مضاعف برای دستیابی به جوایز خواهد بود.


کیمیا کارت، عنصری است برای جاودانه ساختن اثر وفاداری و همراهی شما با پایانه های به پرداخت ملت. خزانه ای که ما در آن، اعتماد شما را ذخیره می کنیم. امتیازات حاصل از عملکرد شما بر روی پایانه های فروش، در کیمیا کارت ذخیره می گردد. با به همراه داشتن این کارت، فروشگاه ها و مراکز خرید معتبر به استقبال تان آمده و خریدهای شما را میهمان تخفیفات گرم خود می نمایند. کیمیا کارت در واقع امتیاز شما را به پول نقدی تبدیل می کند، که می توانید با آن از فروشگاه ها و مراکز خرید معتبر کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایید.
طرح کیمیا پاسخی است متفاوت به اطمینان شما پذیرنده محترم که پایانه های فروش شرکت به پرداخت ملت را انتخاب نموده اید.
درطرح کیمیا عملکرد پایانه های فروش شما ماهیانه بر اساس معیارهای معین ارزیابی شده و به آن امتیازی تخصیص داده می شود و با هدف ارج نهادن به وفاداری پذیرندگان و استفاده از امتیازات کسب شده و دیگر مزایای پیش بینی شده در طرح «کارت وفاداری کیمیا» برای آنها صادر می گردد.در طرح کیمیا پذیرندگان با داشتن«کیمیا کارت» می توانند از فروشگاه ها و مراکز خرید تعیین شده با دریافت تخفیفات ویژه خرید نمایند.
در طرح کیمیا پذیرندگان همواره می توانند بر اساس مجموع امتیازات کسب شده12 ماه گذشته خود از بسته های تشویقی ارائه شده در طرح استفاده نموده و مبلغ آنرا در کیمیاکارت خود شارژ کرده و در زمان خرید ضمن استفاده از تخفیفات و خدمات ویژه به میزان شارژ کیمیا کارت خود، رایگان خرید نمایند.
در طرح کیمیا هر فصل یک جشنواره برگزار شده و در این جشنواره ها جوایز ارزنده ای مانند خودرو ، شمش طلا، تبلت و.... به قیدقرعه به پذیرنده ها اهدا میگردد.

► مهلت ۶ روزه سازمان مالیاتی به پزشکان برای نصب کارتخوان
اولین سیستم پرداخت با موبایل در ایران رونمایی شد ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر