با طرح کیمیا به پرداخت بیشتر آشنا شوید

يكشنبه ، 20 مرداد 1398 ، 13:35

از دیرباز کیمیا دانشی بوده برای تبدیل مس به طلا و ساخت اکسیر جاودانگی ...
کیمیای به پرداخت، فن آوری است برای تبدیل تراکنش های شما به امتیازات با ارزشی که می توانید در جشنواره های فصلی، آنها را با چاشنی شانس خود توام نموده و به خودرو ، شمش طلا، تبلت و ... بدل نمایید. دست آورد عملکرد بیشتر پایانه های فروش شما، کسب امتیاز بالاتر و در نتیجه شانس مضاعف برای دستیابی به جوایز خواهد بود.


کیمیا کارت، عنصری است برای جاودانه ساختن اثر وفاداری و همراهی شما با پایانه های به پرداخت ملت. خزانه ای که ما در آن، اعتماد شما را ذخیره می کنیم. امتیازات حاصل از عملکرد شما بر روی پایانه های فروش، در کیمیا کارت ذخیره می گردد. با به همراه داشتن این کارت، فروشگاه ها و مراکز خرید معتبر به استقبال تان آمده و خریدهای شما را میهمان تخفیفات گرم خود می نمایند. کیمیا کارت در واقع امتیاز شما را به پول نقدی تبدیل می کند، که می توانید با آن از فروشگاه ها و مراکز خرید معتبر کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایید.
طرح کیمیا پاسخی است متفاوت به اطمینان شما پذیرنده محترم که پایانه های فروش شرکت به پرداخت ملت را انتخاب نموده اید.
درطرح کیمیا عملکرد پایانه های فروش شما ماهیانه بر اساس معیارهای معین ارزیابی شده و به آن امتیازی تخصیص داده می شود و با هدف ارج نهادن به وفاداری پذیرندگان و استفاده از امتیازات کسب شده و دیگر مزایای پیش بینی شده در طرح «کارت وفاداری کیمیا» برای آنها صادر می گردد.در طرح کیمیا پذیرندگان با داشتن«کیمیا کارت» می توانند از فروشگاه ها و مراکز خرید تعیین شده با دریافت تخفیفات ویژه خرید نمایند.
در طرح کیمیا پذیرندگان همواره می توانند بر اساس مجموع امتیازات کسب شده12 ماه گذشته خود از بسته های تشویقی ارائه شده در طرح استفاده نموده و مبلغ آنرا در کیمیاکارت خود شارژ کرده و در زمان خرید ضمن استفاده از تخفیفات و خدمات ویژه به میزان شارژ کیمیا کارت خود، رایگان خرید نمایند.
در طرح کیمیا هر فصل یک جشنواره برگزار شده و در این جشنواره ها جوایز ارزنده ای مانند خودرو ، شمش طلا، تبلت و.... به قیدقرعه به پذیرنده ها اهدا میگردد.

► مهلت ۶ روزه سازمان مالیاتی به پزشکان برای نصب کارتخوان
اولین سیستم پرداخت با موبایل در ایران رونمایی شد ◄

مطالب مرتبط

مسدودسازی درگاه‌های بدون هویت


رییس پلیس فتا با تاکید بر مبارزه با قمار و کشف ۳۹۲ پرونده با گردش مالی بیش از ۹۶ میلیارد تومان از همکاری شرکت شاپرک با دادستانی برای مسدودسازی و از بین بردن درگاه‌های بانکی بدون هویت خبر داد.


رییس پلیس فتا با تاکید بر مبارزه با قمار و کشف ۳۹۲ پرونده با گردش مالی بیش از ۹۶ میلیارد تومان از همکاری شرکت شاپرک با دادستانی برای مسدودسازی و از بین بردن درگاه‌های بانکی بدون هویت خبر داد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سردار وحید مجید با اشاره به اینکه حسب دستور مقام قضائی با متخلفان و سودجویان در فضای مجازی به‌ شدت برخورد می‌شود، اظهارداشت: سایت‌های شرط بندی در هیچ درگاهی به‌ صورت مستقیم فعالیت ندارند، اما این سایت‌ها با استفاده از ترفندهایی از درگاه بانکی سایت‌های دیگر به‌ صورت موقت و در بازه‌های زمانی متفاوت استفاده می‌کنند که این مسئله با همکاری شرکت شاپرک و دادستانی برای از بین رفتن درگاه‌های بدون هویت در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: در حال حاضر پلیس فتا با هماهنگی شرکت شاپرک و دستور مقام قضائی با راه‌اندازی کارگروه مصادیق مجرمانه نسبت به مسدودسازی این درگاه‌ها اقدام می‌کند و مبالغ آنها نیز به منظور تعیین تکلیف توسط مقام قضائی بلوکه می‌شود.

رییس پلیس فتای ناجا درباره وضعیت قمار در قانون، گفت: قمار به هر نوعی جرم محسوب می‌شود و طبق مواد ۷۰۵ الی ۷۱۱ قانون مجازات اسلامی قمارهای اینترنتی نیز جرم است و با مجرمان برابر قانون برخورد می‌شود؛ متاسفانه بسیاری از کاربران با توجه به اینکه می‌دانند دست به اقدامی غیرقانونی زده‌اند، از شکایت صرف نظر کرده و کلاهبرداران نیز از این ویژگی سوء‌استفاده می‌کنند، اما شهروندان در صورت فریب کلاهبرداران باید به پلیس فتا موضوع را اطلاع دهند و سپس به دادگاه جرائم رایانه‌ای برای حصول نتیجه مراجعه کنند.

مجید تصریح کرد: با بانک مرکزی هماهنگی‌های لازم انجام شده تا به شکل ریشه‌ای کنترل وب سایت‌های فیشینگ از جمله سایت‌های شرط‌بندی انجام شود و گردش مالی و پولشویی‌های این سایت‌ها نیز مورد رصد قرار گیرد؛ مقابله هدفمند با قمار اینترنتی نیازمند عزم ملی و فرهنگ سازی است و تمامی نهادها نظیر بانک مرکزی جمهوری اسلامی، قوه قضائیه، قوه مجریه، پلیس، صدا و سیما و ... باید در راستای رفع چالش‌ها و مشکلات موجود در این حوزه به‌ صورت مشترک فعالیت کنند.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون شناسایی پیش دستانه یک‌هزار و چهار فقره تارنمای قمار انجام گرفته که منجر به تشکیل ۳۹۲ فقره پرونده قضائی با گردش مالی بیش از ۹۶ میلیارد تومان و مسدودسازی بیش از  ۹ میلیارد تومان شده است.

رییس پلیس فتا ناجا در ادامه به مهم ترین پرونده‌های این حوزه در سال ۹۸ نظیر شناسایی یکی از متهمان حرفه‌ای در حوزه طراحی و پشتیبانی سایت‌های قمار در خارج از کشور و اخذ اعلان قرمز بین‌المللی و استرداد وی به داخل کشور به همراه دستگیری اعضای دو باند قمار توسط پلیس فتا استان‌های البرز و غرب استان تهران اشاره کرد.

مجید افزود: در مجموع، ۱۵ نفر از اعضای دو باند مورد نظر در استان‌های البرز، مازندران، گیلان، گلستان و آذربایجان شرقی دستگیر و  ۳۵ فقره کارت بانکی به نام افراد غیر از آنها کشف شده است. وی از شهروندان و کاربران خواست در صورت مواجهه با موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir لینک ثبت گزارشات مردمی به پلیس فتا اعلام کنند.

بنر
بنر