بنر

تغییر ساعت پذیرش دستور پرداخت پایا و ساتنا در بانک تجارت

شنبه ، 17 اسفند 1398 ، 13:33
پیرو کاهش ساعت کار بانکها بدلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بانک تجارت زمانبندی جدید پذیرش دستور پرداخت ساتنا و زمانبندی چرخه های سامانه پایا را اعلام کرد.

به گزارش بانکی روابط عمومی بانک تجارت با اعلام این خبر افزود: در اجرای دستور بانک مرکزی جمهوری اسلامی و با عنایت به بسیج عمومی کشور برای مقابله و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا از تاریخ 12 اسفند 98 تا اطلاع ثانوی زمانبندی انتقال دستور پرداختهای پایا و ساتنا در این بانک کاهش یافته است. بر این اساس ساعت پایان کار ساتنا تا اطلاع ثانوی برای دستور پرداخت بین مشتری به ساعت 13 و دستور پرداخت بین بانکی به 13:30 تغییر یافته است . همچنین ساعت کار سامانه پایا در چرخه اول همانند قبل ، چرخه دوم ساعت 10:45 و چرخه سوم در روزهای کاری و ایام تعطیل نیز تا اطلاع بعدی ساعت 12:45 تعیین شده است.

مشتریان بانک تجارت می توانند به صورت 24 ساعته خدمات بانکی مورد نیاز خود را از طریق خدمات الکترونیک این بانک به انجام رسانند.

► سحاب چیست و سقف آن چقدر است؟
تمهیدات بانک پاسارگاد برای مقابله با کرونا ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط

تمهیدات بانک پاسارگاد برای مقابله با کرونا

بانک‌پاسارگاد به‌منظور به حداقل رساندن مراجعه حضوری مشتریان به شعبه‌ها جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ضمن افزایش سقف برداشت نقدی از...


بانک‌پاسارگاد به‌منظور به حداقل رساندن مراجعه حضوری مشتریان به شعبه‌ها جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ضمن افزایش سقف برداشت نقدی از خودپردازها، سقف انتقال وجه کارت به کارت بر روی خودپردازها و کیوسک‌های این بانک را نیز افزایش داد.

به گزارش بانکی به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، این بانک جهت فراهم کردن زمینه برای دریافت خدمات بانکی، بدون مراجعه حضوری به شعبه‌ها، سقف انتقال وجه کارت به کارت از طریق دستگاه‌های خودپرداز و کیوسک‌ها را از مبلغ 30 میلیون ریال به مبلغ 50 میلیون ریال در روز برای کارت‌های نقدی بانک‌پاسارگاد افزایش داد. این بانک‌ پیش از این نیز سقف انتقال وجه کارت به کارت بر روی درگاه‌های غیرحضوری (اینترنت و موبایل) را از مبلغ 30 میلیون ریال به مبلغ 50 میلیون ریال در روز برای کارت‌های نقدی افزایش داده‌بود.

بانک پاسارگاد در اقدامی دیگر، سقف برداشت نقدی با کارت‌های نقدی بانک‌پاسارگاد را از طریق دستگاه‌های خودپرداز این بانک، از مبلغ 2 میلیون ریال به مبلغ 5 میلیون ریال افزایش داد.

این بانک علاوه بر اقدامات یادشده، کارت‌های نقدی که از ابتدا تا انتهای اسفند سال 1398 منقضی می‌شوند را بدون نیاز به مراجعه مشتریان به شعبه‌ها، تا اسفند سال 1399 به‌طور خودکار تمدید کرد.

گفتنی است سامانه‌های بانکداری‌الکترونیک بانک‌پاسارگاد اعم از بانکداری مجازی، همراه‌بانک پاسارگاد، سامانه پرداخت اینترنتی سایت بانک، کیپاد، تلفن‌بانک، سامانه #720* و ... با ارایه اکثر خدمات بانکی به مشتریان، مراجعه حضوری به شعبه‌ها را به حداقل ممکن می‌رساند.

گفتنی است سامانه جامع ارتباط با مشتریان در سایت بانک‌پاسارگاد به آدرس https://www.bpi.ir/crm و مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی این بانک‌ به شماره 82890 به صورت شبانه‌روزی، آماده پاسخگویی به سؤالات هم‌میهنان است.

بنر
بنر
بنر