بنر

با طرح تداوم مهر آشنا شوید

شنبه ، 29 تیر 1398 ، 11:14

امکان واریز مبالغ مستمر جهت برخورداری از تسهیلات قرض الحسنه در آینده

معرفی طرح

بانک قرض الحسنه مهر ایران برای آن دسته از افرادی که تمایل به استفاده از تسهيلات اين بانک را داشته ليکن در حال حاضر قادر به ايجاد ميانگين لازم جهت برخورداري از تسهيلات نيستند اين امكان را فراهم نموده است تا با واريز مبالغ مستمر حسب انتخاب خود براي مدت مشخص، از تسهيلات آتي اين بانك بهره مند شوند.


مخاطبین طرح

افرادی که از تسهیلات این بانک استفاده نموده و حداقل ۲ سال از بازپرداخت اقساط تسهیلات فعلي ايشان باقي مانده.
دانشجویانی که حداقل ۲سال از زمان تحصیلشان باقی مانده و تمايل دارند پس از گذشت حداقل ۲۴ ماه بموجب واريز مستمر ماهيانه به ميزان حداقل۲۴ مرحله، از تسهيلات بانک پس از فارغ التحصيلي بهره مند شوند.


مزایای طرح

اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه پس از گذشت حداقل ۲۴ ماه از زمان افتتاح حساب و واریز ۲۴ مرحله مبلغ انتخابی جهت واريز مستمر ماهيانه .
امکان پس انداز مبالغ خرد تا ۶۰ ماه و استفاده از تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت انتخابی مدنظر حداقل معادل تعداد ماه های واریزي و متناسب با ميانگين ايجادي .
امکان برداشت کل مبلغ اندوخته در سپرده پس انداز بلافاصله پس از دریافت تسهیلات مربوطه.
امکان بهره مندی از ۱۰% ضریب بیشتر در مقایسه با تسهيلات امتيازي بانک


نحوه شرکت در طرح

متقاضیان و مشتریان دارنده حساب پس انداز/جاری می توانند با شرکت در اين طرح، سپرده مرتبط را افتتاح نموده و مدت زمان واريز و مبلغ مدنظر خود را انتخاب و سپس نسبت به واريز مبالغ مستمر ماهيانه خود اقدام نمايند. در پايان مدت زمان انتخابي، از تسهيلات مشمول تا سقف فردي ۲۰۰ ميليون ريال با کارمزد ۴ % بهره مند شوند.
مراحل و شرایط اعطای تسهیلات
در این طرح هر یک از افراد حائز شرایط افتتاح حساب، می توانند با پس انداز مبلغ مستمر ماهيانه به مدت حداقل ۲۴ ماه، نسبت به افزايش اندوخته خود اقدام نموده و از تسهيلات طرح تداوم بهره مند گردند.


ضوابط اعطای تسهیلات

پرداخت تسهیلات و اخذ تضامین مطابق با بخشنامه های جاری بانک مي باشد.
حداقل مدت بازپرداخت ۲۴ماه و سقف مدت بازپرداخت ۶۰ ماهه می باشد.
سقف فردی تسهیلات قابل پرداخت : تا ۲۰۰ میلیون ريال با کارمزد ۴ %
سقف مبلغ حق عضویت انتحابی ماهانه : ۱۰ میلیون ريال


مثال

مشتری بانک متقاضی شرکت در طرح تداوم مهر بانک، می تواند با واریز مبلغ مستمر ماهيانه ۲۲۳.۰۰۰ تومان به مدت ۲۴ ماه ، مي تواند پس از اتمام واريز مبالغ مستمر ماهيانه ،از ۱۰ميليون تومان تسهيلات قرض الحسنه با بازپرداخت ۲۴ ماهه با کارمزد ۴ % استفاده نمايد.
مشتری بانک که در حال حاضر دارای وام فعال به میزان ۲۰میليون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه مي باشد و متقاضي شرکت در طرح تداوم مهر بانک است، در صورت واريز مبلغ مستمر ماهيانه ۴۱۱.۰۰۰ تومان به مدت ۳۶ ماه به همراه اقساط تسهيلات فعلي ، مي تواند پس از اتمام واريز مبالغ مستمر ماهيانه و تسويه تسهيلات قبلي، از ۲۰ميليون تومان تسهيلات قرض الحسنه با بازپرداخت ۴۸ ماهه با كارمزد ۴ % بهره مند شود.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاع از سایر شرایط و جزئيات طرح به شعب اين بانک در سراسر کشور مراجعه نماييد.


► اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی بانک رفاه به زنان سرپرست خانوار
بانک تجارت به شرکت های دانش بنیان وام می دهد ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر
بنر