بنر

ارائه کارت اعتباري تا سقف 500 ميليون ريال در طرح "صبا" بانک اقتصادنوين

يكشنبه ، 6 مرداد 1398 ، 13:32

بانک اقتصادنوين با هدف پاسخ‌گويي مناسب به نيازهاي مصرفي مشتريان و کمک به بهبود شرايط اقتصادي خانوارها و فعالان اقتصادي، کارت اعتباري "صبا" را معرفي کرد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در پي استقبال قابل ‌توجه مشتريان از طرح‌هاي تسهيلاتي صباي يک و دو، بسته شماره سه اين طرح با معرفي "کارت اعتباري صبا" رونمايي شد.
در بسته شماره سه (صبا 3) مشتريان حقيقي و حقوقي بانک اقتصادنوين، صاحبان مشاغل و فعالان اقتصادي مي‌توانند بر اساس معدل موجودي سپرده‌هاي قرض‌الحسنه و کوتاه‌مدت خود؛ تا سقف 500 ميليون ريال از تسهيلات "کارت اعتباري صبا" بهره‌مند شوند.
متقاضيان دريافت تسهيلات کمک‌ هزينه خريد خودرو، تعمير مسکن، خريد ابزار کار، لوازم ‌يدکي و ...، پزشکان و داروسازان (براي تجهيز مطب)، صاحبان اصناف و کسب‌ و کارهاي کوچک، کسبه، پذيرندگان پايانه‌هاي فروشگاهي متصل به سپرده‌هاي بانک اقتصادنوين و به‌طور کلي اشخاصي که ميزان نقدينگي مورد نيازشان بيش از ميزان پس‌اندازشان است مي‌توانند از اين تسهيلات بهره‌مند شوند. علاوه بر اين، شرکت‌ها و موسسات براي اعطاي تسهيلات به کارمندان خود مي‌توانند از شرايط طرح تسهيلاتي "صبا 3" استفاده کنند.
در اين طرح امکان پرداخت تسهيلات تا سقف 500 ميليون ريال در قالب کارت اعتباري و بر اساس معدل موجودي سپرده‌هاي کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاري مشتريان در بازه‌هاي زماني دو تا چهار ماه، فراهم شده است.
گفتني است مدت ‌زمان بازپرداخت اين تسهيلات به خواست متقاضي 12، 24 و 36 ماهه تعيين شده است.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه يا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس برقرار کنند.

 

► طرح تسهیلات ارزان قیمت بانک پاسارگاد
گره گشایی بانک ملی ایران با وام قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر
بنر