مدیرعامل بانک کشاورزی:پرداخت تسهیلات بالای 80 میلیارد ریال در کمتر از 15 روز بررسی می شود

يكشنبه ، 13 مرداد 1398 ، 12:13
روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی  گفت: بررسی پرداخت تسهیلات بالای ۸۰ میلیارد ریال در بانک کشاورزی به کمتر از  ۱۵ روز رسید.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، مرکزاصفهان؛ خدارحمی در جلسه با استاندار اصفهان با اشاره به اینکه برای پرداخت تسهیلات به طرح های کشاورزی باید با دید مثبت عمل کرد گفت: پرداخت تسهیلات تا سقف ۸۰ میلیارد ریال در استان ها  بررسی شده و اگر از ۸۰ میلیارد ریال گذشت طی دو هفته در تهران بررسی می شود .

خدا رحمی افزود: در بسیاری از مواقع سند ملک به نام بانک ثبت می شود اما زمین در اختیار سرمایه گذار است زیرا با تکمیل خطوط تولید و پیدا کردن بازار ها این واحد تولیدی دوباره رونق می گیرد .

وی با بیان اینکه گاهی ارزش ملک پایین تر از حد معمول است گفت: باید با تجدید نظر در ارزیابی ملک تسهیلات گیرنده انجام شده تا قیمت روز ، ملاک ارزیابی بانک ، برای وثیقه های تسهیلات گیرنده باشد.

خدارحمی  با بیان اینکه در اجرای طرح توسعه اشتغال در مناطق روستایی و عشایری که از سال گذشته آغاز شده و امسال هم ادامه دارد تجارب خوبی داشتیم،اضافه کرد: تعداد زیادی طرح در سراسر کشور  از جمله استان اصفهان اجرا شده است و در این زمینه با کشاورزان همراهی خوبی داشتیم.

► عضو هیأت مدیره بانک کشاورزی: حمایت از طرح‌های ایجاد اشتغال پایدار در بخش کشاورزی، گامی بلند در حمایت حداکثری از "رونق تولید"
فیروزه کارت بانک دی، خدمتی دیگر از این بانک ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر